رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰ | کد خبر : 50934
 • کارمندان در عربستان دست به اعتصاب زدند


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا سیاست های منفی دولت عربستان در بخش های مختلف و کاهش حقوق ماهیانه کارمندان دولت موجب ایجاد موجی از نارضایتی در این کشور شده و کاهش قدرت خرید مردم نیز که تا دو سال پیش جزو مرفه ترین مردمان منطقه بوده اند بازتاب بسیار منفی در سعودی بر جای گذاشته است.
  به نوشته روز چهارشنبه روزنامه فرامنطقه ای الحیات دولت سعودی همزمان با کسری بودجه و متوسل شدن به چاپ اوراق قرضه در سطح بین المللی، نظام جدیدی را برای کنترل حضور و غیاب کارکنان اداره های دولتی وضع کرده و با توجه به موج بالای نارضایتی ها بسیاری از کارکنان نهادهای دولتی در اعتراض به این قانون از حضور در محل کار خود امتناع می ورزند.
  قانون جدید کنترل حضور و غیاب رفت و آمد کارمندان در عربستان به شکلی است که آنها موظف هستند در طول ساعات اداری پنج بار به دفتر ورود و خروج از اداره های خود مراجعه نمایند تا حضور کامل آنها در دفاتر کاری شان چک شود، این قانون واکنش منفی کابران در فضای مجازی سعودی را نیز در برداشته است .
  همزمان هزینه های کلان شخصی حکام سعودی و از سویی دیگر فشارهای معیشتی که بر مردم این کشور وارد شده است، اوج نابرابری اجتماعی در این کشور را نشان می دهد و اختلافات گسترده میان ولی عهد و جانشین وی هم موقعیت سیاسی و اقتصادی این کشور را در شرایط نامناسبی قرار داده است .
  خاورم*۳۲۰**۱۱۴۴*انتشار دهنده: علیرضا جباری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار