رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵ | کد خبر : 50941
 • آغاز جریمه دوربینی خودروهای بدون معاینه فنی

  معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از آغاز جریمه دوربینی خودروهای فاقد معاینه فنی در محدوده زوج و فرد پایتخت از شنبه اول آبان ماه خبر داد.

  سرهنگ عین الله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: همانطور که پیشتر اطلاع رسانی شده بود از شنبه اول آبانماه کلیه خودروهای فاقد معاینه فنی که وارد محدوده زوج و فرد در سطح شهر تهران شوند، از طریق دوربین‌های کنترل زوج و فرد جریمه خواهند شد.

  وی با بیان اینکه مبلغ جریمه برای نداشتن معاینه فنی ۵۰ هزار تومان است، اظهار کرد: در حال حاضر ۲ روز تا اجرای این طرح باقیمانده و توصیه ما به شهروندان این است که برای دریافت معاینه فنی به مراکز معاینه فنی معتبر مراجعه کنند.

  معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا درباره خودروهایی که باید معاینه فنی دریافت کنند گفت: طبق قانون خودرویی که بیش از پنج سال از تاریخ تولیدش گذشته باشد باید هر سال تست‌های مربوط به معاینه فنی را انجام داده و برگه تاییدیه دریافت کند، بنابراین خودروهایی که سال ساختشان به پنج سال قبل یا بیشتر از آن باز می‌گردد باید برگه معاینه فنی دریافت کنند.

  جهانی اظهار کرد: البته برخورد با خودروهای فاقد معاینه فنی در سراسر کشور به شکل دستی توسط مأموران پلیس راهور انجام می‌شود و در تهران نیز در مناطق خارج از تحت پوشش دوربین‌های زوج و فرد اعمال قانون به شکل دستی صورت می‌گیرد.

  وی درباره محدوده طرح ترافیکی زوج و فرد در پایتخت نیز گفت: محدوده زوج و فرد از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران ختم می‌شود.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار