رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۵ | کد خبر : 50964
 • ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر وباطن نمونه است/باید در برابر یاوه گویی های دشمن ایستادگی کرد

  ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر وباطن نمونه است/باید در برابر یاوه گویی های دشمن ایستادگی کرد

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع معاونین و روسای عقیدتی سیاسی مقیم تهران و پیشکسوتان ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر وباطن نمونه است.

  پوردستان گفت: ما نباید از دشمن تبعیت کنیم بلکه باید در برابر حرف زور و یاوه گویی چنین دشمنانی ایستادگی نماییم و بر خلاف میل آنها حرکت کرده و در پیشبرداهداف اسلامی خود کاملا هوشیار و آگاهانه عمل کنیم.

  فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما باید اصلی ترین پیام امام حسین (ع) را الگوی رابطه با دشمنان خود قرار دهیم اظهار داشت: هیهات مناالذله پیامی بود که حضرت سید الشهدا (ع) برای نسل های آینده به یادگار گذاشت.

  پوردستان گفت: با رصد تاریخ متوجه خواهیم شد که در دوره های گذشته با تبیعیت از دشمنان تمام اختیارات کشور در دست دشمنان قرار داشت اما ما با الگو برداری از کلام و پیام امام حسین (ع) تدابیر حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری در عدم تبعیت از دشمن مقابل آنها ایستادگی خواهیم کرد. 

  وی با اشاره به نقش سازمان عقیدتی سیاسی در ارتش اذعان داشت: فرمانده معظم کل قوا فرمودند امروز ارتش کشور ما یک ارتش متدین است و این سخن مقام معظم رهبری درست بودن راه سازمان عقیدتی سیاسی را بیان میکند که این سخن بر سینه ارتشیان زحمت کش و ولایت مدار یک مدال افتخار است.

   پوردستان در پایان سخنانش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحاظ تدین در ظاهر و باطن نمونه است و رابطه بین کارکنان و سربازان نشات گرفته از تدین پاک و خالص آنها است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار