رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۳۰ | کد خبر : 50987
 • شانس آخر ترامپ برای جلب نظر رأی دهندگان/کلینتون در پی اثبات خود

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر، «هیلاری کلینتون» دموکرات و «دونالد ترامپ» جمهوریخواه دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چهارشنبه شب نوزدهم اکتبر (بامداد پنج شنبه به وقت ایران) برای سومین و آخرین بار در یک مناظره انتخاباتی رودر روی یکدیگر قرار گرفتند.

  این مناظره در حالی برگزار شد که وجهه نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با طرح اتهاماتی در خصوص تعرض جنسی وی به زنان و ادعاهای جنجالی او مبنی بر احتمال تقلب در انتخابات به نفع رقیب خدشه دار شده است.

  سومین و آخرین مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا که در دانشگاه «نوادا» در شهر لاس وگاس برگزار شد، بهترین فرصت موجود برای ترامپ جهت کسب آرای رأی دهندگان احتمالی بود.

  برای هیلاری کلینتون دموکرات نیز که طبق نتایج نظرسنجی ها نامزد پیشتاز است، این مناظره نود دقیقه ای فرصتی برای اثبات شایستگی وی برای کسب مقام ریاست جمهوری آمریکا بشمار می رفت.

  «کریس والاس» مجری شبکه تلویزیونی فاکس نیوز، مجری این مناظره بود. این مناظره در شش بخش پانزده دقیقه ای اجرا شد.

  سومین و آخرین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در حالی شروع شد که دو نامزد دموکرات و جمهوریخواه به یکدیگر دست ندادند.

  موضوع اول: موضوع دادگاه عالی است. رئیس جمهور باید دو تا سه قاضی را منصوب نماید که این می تواند به تغییر توازن در دادگاه عالی منتهی شود. نگاه شما به قانون اساسی چگونه است؟

  کلینتون: تشکر از شما و از دانشگاه نوادا. باید مشخص کنیم که در چه کشوری می خواهیم زندگی کنیم و چه فرصتها و یا حقوقی برای شهروندان خود ایجاد نماییم. دادگاه عالی باید در کنار شهروندان و نه در کنار شرکتها و افراد قدرتمند قرار گیرد. باید از حقوق زنان و همجنسگرایان دفاع کند و نباید اجازه دهد که پولهایی که از منابع ناشناس می آیند، وارد نظام انتخاباتی شوند. باید برای دفاع از حقوق شهروندان تلاش کنیم.

  ترامپ: ما کشوری هستیم که بسیار به خودش مفتخر است که سیستم قضایی عادلانه داریم. من فکر می کنم که متمم دوم قانون اساسی باید حتما اجرا شود. احساس می کنیم قضاتی که منصوب می کنیم باید مخالف سقط جنین،‌ محافظه کار،‌ فرهیخته و محترم و طرفدار متمم دوم قانون اساسی [مالکیت و حمل اسلحه] باشند. قضات باید فقط طبق قانون اساسی عمل کنند و قانون اساسی باید به گونه ای اجرا شود که قصد و نیت مؤسسان آن بوده است.

  در حال تکمیل…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار