• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶ | کد خبر : 51002
 • قاسمی:نظامیان آمریکایی به کشتار‌ها توسط همپیمانان خود خاتمه دهند

  به گزارش وعده صادق سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارات منتسب به یک ژنرال نظامی آمریکایی در خصوص نقش احتمالی ایران در حمله موشکی به سمت ناوهای آمریکایی در دریای سرخ را داستانی تخیلی و خیال پردازانه، مشکوک و بی اساس خواند و آن را به شدت رد کرد.

  قاسمی افزود: اظهارات ضد و نقیض و نامفهوم  مقامات آمریکایی در روزهای گذشته، اظهاراتی خلاف،  توام با سوء ظن و نابجاست که حاکی از سردرگمی آنان است.

  وی یادآور شد:  همانگونه که پیش‌تر گفته‌ایم به نظر می‌رسد دولت آمریکا  باید به جد و بیش از آن‌چه تصور می‌کند مراقب اقدامات آنانی باشد که برای مدتی است در یک تجاوز وحشیانه و تحمیلی در  باتلاق جنگ یمن دست و پا می‌زنند و در یک تصور باطل برای نجات خود از ورطه این شکست مفتضحانه می‌خواهند با افزایش تنش و گسترش دامنه جنگ و خشونت،  دیگران را به صحنه جنگ بی حاصل یمن وارد نمایند.

  وی در پایان تاکید کرد: بهتر آن است نظامیان آمریکایی که با کمک مستقیم و غیر مستقیم خود به نیروهای ائتلاف در جنایات علیه مردم یمن نقش غیر قابل انکاری دارند به جای فرافکنی، مانع جنایات و خونریزی های بیشتر شده و به کشتار مردم بی دفاع و مظلوم یمن توسط همپیمانان خود خاتمه دهند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار