رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۰ | کد خبر : 51052
 • وزیرعلوم:استیضاحم شایعه است


  محمد فرهادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا گفت: طرح سوال از وزیران حق نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و نمایندگان خانه ملت می توانند مسئولان را استیضاح کنند.
  وی افزود: اطلاعاتی که در این زمینه دارم این است که استیضاح به حد نصاب نرسیده و به کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ارجاع شده است.
  وزیر علوم تاکید کرد: طرح استیضاح بنده در صحن علنی مجلس اعلام وصول نشده است.
  فرهادی همچنین گفت: مطالبی درباره فشار برخی برای تغییر روسای دانشگاه ها مطرح شده که به صراحت می گویم اینگونه ادعاها کذب محض است.
  وی با طرح این سوال که چه کسی و یا کسانی می خواهند به ما فشار بیاورند؟ اضافه کرد: البته پیشنهادهایی می دهند اما وزارت علوم برای تغییر روسای دانشگاه ها بر اساس چارچوب ها و قوانین رفتار می کند.
  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: البته دوره مدیریت برخی از روسای دانشگاه ها به اتمام رسیده و برخی نیز در ماه های پایانی مدیریتشان به سر می برند که حکم این افراد یا تمدید می شود و یا جایگزینی برای آنان بر اساس قوانین مشخص می شود.
  محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ۲ روز پیش گفته بود که سه شنبه هفته آینده جلسه ای در کمیسیون آموزش مجلس درباره استیضاح وزیر علوم تشکیل خواهد شد.
  وی با بیان این که «سعی داریم در این جلسه پادرمیانی و استیضاح کننگان را قانع کنیم» افزود: با توجه به این که طرح استیضاح وزیرعلوم اخیرا ازسوی ازنمایندگان مجلس مطرح شده، بنابراین جلسه ای ترتیب داده شده تا درخواست کنندگان صحبت های خود را با وزیر علوم درمیان بگذارند.
  فراهنگ**۹۱۸۷**۱۴۴۰
  خبرنگار: حمیدرضا بازگشا** انتشاردهنده: معصومه گلشن

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار