• تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۱ | کد خبر : 5108
 • هدف اعدام شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان هموار کردن راه، برای پیشبرد سیاست های آمریکا در منطقه است

  به گزارش وعده صادق محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سراسر کشور طی سخنانی اظهار داشت: پشت پرده همه دشمنی ها و مشکلات ما همان گونه که امام راحل (ره) فرمود، آمریکا بود. پشت پرده به شهادت رساندن شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان در تهران نیز آمریکا است.
  نباید فریب بخوریم، می خواهند ما را با عربستان وارد درگیری کنند / یک فرد انقلابی باید به کاخ پادشاه حمله کند، نه خانه نوکر شاه / پشت ماجرای حمله به سفارت عربستان، آمریکاست
  سردار نقدی با تاکید بر اینکه محور اصلی تمام شرارت ها علیه ایران آمریکاست، ادامه داد: هدف آمریکا این است که درگیری در منطقه ایجاد کند و ما را با عربستان درگیر کنند، نباید فریب بخوریم. یک فرد انقلابی برای از بین بردن طاغوت، به کاخ پادشاه حمله می کند، به خانه نوکر و مستخدم شاه حمله نمی کند.
  وی در ادامه گفت: هدف اعدام شیخ نمر و حمله به سفارت عربستان هموار کردن راه، برای پیشبرد سیاست های آمریکا در منطقه است آنها می خواهند در افکار عمومی ایران دشمن اصلی را عوض کنند و سطح مبارزات ایران را از رویارویی با آمریکا به سطح مقابله با عربستان تنزل دهند.
  وی افزود: آمریکا برای نفوذ به ایران هر کاری می‌کند در شرق و غرب کشور آموزش و تجهیز گروهک های تروریستی را انجام می دهد، حتی در بودجه سال 2016 خود 2 میلیارد و 308 میلیون دلار برای دموکراتیزه کردن ایران و چند کشور دیگر اعتبار در نظر می گیرد.
  نقدی دشمن اصلی در جنگ بین ایران و عراق را آمریکا دانست و افزود: همه فکر می کنند که جنگ، با عراق بود در صورتی که با آمریکا جنگیدیم آمریکایی که از ابتدا ژست بی طرفی داشت در صورتی که دشمن اصلی بود. وقتی صدام به سقوط نزدیک شد آمریکا مستقیما وارد جنگ با ایران شد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار