• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۵ | کد خبر : 51097
 • هفت نفر در زلزله زرند مصدوم شدند


  محسن صالحی کرمانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: مصدومیت این افراد بر اثر خسارت مستقیم زلزله نبوده و حین فرار بر اثر زمین خوردن دچار مصدومیت شدند.
  وی بیان کرد: مصدومان به اورژانس منتقل شده اند و آسیب دیدگی آنان سطحی است.
  مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: همچنین ترک های جزئی در برخی ساختمان ها در مناطقی از شهرستان زرند ایجاد شده است.
  وی تصریح کرد: این بدین معنا نیست که ساختمانی بر اثر زلزله تخریب شده بلکه ترک ها جزئی است.
  صالحی کرمانی درباره شکستن شیشه برخی منازل، گفت: طبیعی است وقتی برخی ساختمان های دچار ترک خوردگی جزئی شود شیشه ها نیز ممکن است بر اثر شدت زلزله شکسته شوند.
  وی افزود: ستاد مدیریت بحران شهرستان زرند هم اکنون در فرمانداری این شهرستان تشکیل شده و تصمیم گیری های لازم در دست انجام است.
  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار ایرنا از زرند با توجه به وقوع چهار زمین لرزه از شامگاه پنجشنبه تاکنون بسیاری از مردم زرند از منازل خود بیرون آمده اند.
  اولین زمین لرزه به بزرگی ۴،۸ ریشتر ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه و ۲۸ ثانیه امروز حوالی شهر زرند در شمال استان کرمان را لرزاند و سپس سه زمین لرزه در این منطقه به وقوع پیوست که آخرین آن به بزرگی ۲،۵ ساعت ۱۹ و ۵۱ دقیقه و ۴۷ ثانیه روی داد.
  هر چهار زمین لرزه در عمق ۱۰ کیلومتری زمین به وقوع پیوست.
  کرمان دارای گسل های متعدد و از مناطق زلزله خیز است و زمین لرزه اسفندماه سال ۱۳۸۳ در شهرستان زرند ده ها کشته و زخمی بر جا گذاشت.
  ۳۰۲۸/ ۳۴۰۴** خبرنگار: رسول محمدحسنی** انتشاردهنده: محسن اسماعیلی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار