رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۳ | کد خبر : 51131
 • خبر فوری

  جلسه محرمانه مقامات دولت ایران و اروپایی ها در اقامتگاه سفیر اتریش در تهران

  کابینه یازدهم به ریاست حسن روحانی با استعفای اجباری ۳ وزیر و شایعات متعدد درباره عزل چند وزیر دیگر؛ شرایط مناسبی ندارد و همچنان به دنبال بهبود این وضعیت با تعامل غربی هاست

  به گزارش وعده صادق ۱۲۰ نفر از مقامات سفارت های اروپایی و مسئولان دولت ایران در نشستی محرمانه به مدت دو ساعت بحث و گفتگو کردند.

  این نشست که از ساعت ۲۰ امشب (۲۹مهر ماه) در محل اقامت سفیر اتریش و به میزبانی او برگزار شد، چند روز پس از تحولات در کابینه حسن روحانی بحث برانگیز است.

  حضور مشترک مقامات دولتی ایران با اروپایی ها در این جلسه شبانه که در حوالی میدان تجریش رقم خورد، در حالی است که برخی از سناتورهای ایالات متحده طی روزهای گذشته از ضرورت ایجاد “تسهیل” برای تعاملات تجاری و اقتصادی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران و آمریکا برای تطهیر برجام در افکار عمومی سخن گفته اند.

  گفتنی است کابینه یازدهم به ریاست حسن روحانی با استعفای اجباری ۳ وزیر و شایعات متعدد درباره عزل چند وزیر دیگر؛ شرایط مناسبی ندارد و همچنان به دنبال بهبود این وضعیت با تعامل غربی هاست که تا کنون به تعبیر یکی از تئوریسین های دولت حاضر نشده اند “سر کیسه را شل کنند”.

   

  خبر بالا تایید یا رد نمی شود

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار