رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 51176
 • روابط تهران و مسکو ثبات منطقه ای در پی داشته است

  روابط تهران و مسکو ثبات منطقه ای در پی داشته است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، مهدی سنایی سفیر کشورمان در روسیه در پیامی به کنفرانس بین المللی «همکاری روسیه و ایران در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی؛ عامل تحکیم صلح و امنیت اوراسیا » که با حضور هیات های دانشگاهی از روسیه، جمهوری اسلامی، تاجیکستان، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان در دانشگاه دولتی زبان شناسی مسکو برگزار شد، گفت: اراده سران ایران و روسیه پیشرفت هرچه بیشتر روابط دو جانبه در عرصه های مختلف و همچنین منطقه ای است.

  وی افزود: ایران و روسیه به عنوان دو کشور بزرگ با همکاری های منطقه ای و بین المللی خود تاثیر بسرایی در تحکیم صلح و امنیت منطقه آسیای مرکزی و قفقاز دارند.

  سفیر ایران اظهار کرد: آسیای مرکزی و قفقاز هدف گروه های تکفیری و افراط گرا می باشد و از این رو جلوگیری از اشاعه و توسعه تروریسم در منطقه از جمله موضوع های همکاری تهران و مسکو است.

  سنایی همچنین برگزاری دومین همایش برنامه ریزی شده رئیسان دانشگاههای برتر ایران و روسیه در دانشگاه تهران را از جمله نتایج گسترش همکاری های علمی و دانشگاهی رو به پیشرفت دو کشور خواند.

  در کنفرانس علمی و عملی بین المللی برگزار شده در دانشگاه زبانشناسی مسکو که هیات هایی از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاههای روسیه، آذربایجان، تاجیکستان و ترکمنستان شرکت داشتند، ابوالفضل دلاوری، محمد جواد و غلامرضا کاشی و دکتر مریم شفقی از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی مقاله های خود را ارائه کردند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار