رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ | کد خبر : 51198
 • مرحوم مهدوی کنی اخلاص را در زندگی خود تجلی کرد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام محمدسعید مهدوی کنی رئیس دانشگاه امام صادق (ع) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران تصریح کرد:  از امام راحل در مورد مرحوم مهدوی کنی که در آن ارادت خود را به ایشان ابراز داشتند فرمودند من به ایشان اردادت داشته، دارم و خواهم داشت.

  وی با بیان چند ویژگی از مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی ادامه داد: مجالس بزرگداشت ما نباید تنها برای نام و یادی از فرد درگذشته و خواندن فاتحه‌ای باشد. منظور از این بزرگداشت، بزرگداشت ارزش‌هایی است که این انسان‌ها را به این مقام رسانده است.

  رئیس دانشگاه امام صادق (ع) پیوند مرحوم مهدوی کنی را با ارزش‌ها دانست، اظهار داشت: یکی از دلایل موفقیت مرحوم ابوی اخلاص ایشان بود. امری که ایشان در زندگی خود آن را تجلی کرد.

  مهدوی‌کنی با ذکر خاطره‌ای در مورد اولین روز حضور پدر ایشان در مدرسه دینی خاطرنشان کرد: پدر آیت الله مهدوی کنی در مدرسه لرزاده به حجت‌الاسلام برهان در مورد هدف گذاشتن فرزندشان در مدرسه علمیه گفتند که من پسرم را وقف (اسلام) کرده ام.

  وی اضافه کرد: مرحوم مهدوی کنی این صحبت پدر را به عنوان حرکت خود تا انتها پیش برد یعنی توجه عمیق به اینکه هرآنچه دارد در مسیر خدا باشد و تا به انتها رهبری یکی از مهم‌ترین جناح‌های فکری و ریشه‌ای را به همراه داشتند تا زمانی که احساس کردند کشور نیاز به یک تحول فکری دارد و در این زمینه ایشان همت کردند.

  پیام ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار