• تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰ | کد خبر : 51198
 • به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،‌ حجت‌الاسلام محمدسعید مهدوی کنی رئیس دانشگاه امام صادق (ع) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران تصریح کرد:  از امام راحل در مورد مرحوم مهدوی کنی که در آن ارادت خود را به ایشان ابراز داشتند فرمودند من به ایشان اردادت داشته، دارم و خواهم داشت.

  وی با بیان چند ویژگی از مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی ادامه داد: مجالس بزرگداشت ما نباید تنها برای نام و یادی از فرد درگذشته و خواندن فاتحه‌ای باشد. منظور از این بزرگداشت، بزرگداشت ارزش‌هایی است که این انسان‌ها را به این مقام رسانده است.

  رئیس دانشگاه امام صادق (ع) پیوند مرحوم مهدوی کنی را با ارزش‌ها دانست، اظهار داشت: یکی از دلایل موفقیت مرحوم ابوی اخلاص ایشان بود. امری که ایشان در زندگی خود آن را تجلی کرد.

  مهدوی‌کنی با ذکر خاطره‌ای در مورد اولین روز حضور پدر ایشان در مدرسه دینی خاطرنشان کرد: پدر آیت الله مهدوی کنی در مدرسه لرزاده به حجت‌الاسلام برهان در مورد هدف گذاشتن فرزندشان در مدرسه علمیه گفتند که من پسرم را وقف (اسلام) کرده ام.

  وی اضافه کرد: مرحوم مهدوی کنی این صحبت پدر را به عنوان حرکت خود تا انتها پیش برد یعنی توجه عمیق به اینکه هرآنچه دارد در مسیر خدا باشد و تا به انتها رهبری یکی از مهم‌ترین جناح‌های فکری و ریشه‌ای را به همراه داشتند تا زمانی که احساس کردند کشور نیاز به یک تحول فکری دارد و در این زمینه ایشان همت کردند.

  پیام ادامه دارد…

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  رهبر انقلاب: تمدید تحریم ده‌ساله، نقض برجام است/ بعیدی نژاد:برخی تمدید قانون ISA به معنای بازگشت تحریمها معنا کرده اند؛ این تفسیر قطعا ناصحیح است تمدید این قانون به هیچ وجه تغییری در محتوای تعهدات آمریکا نست به برجام ایجاد نمی کند عکس/ ژست گرفتن حیوانات جلوی دوربین سقوط هواپیمای حامل ۱۶ نیروی پلیس در اندونزی محمدرضاگلزار در کنار بازیگران سلام بمبئی روحانی: صراحتاً اعلام می‌کنم تمدید تحریم‌ها نقض فاحش برجام است نظارت بر سیستم توزیع ماهیان سردابی چهارمحال و بختیاری تشدید شد نگاهی به دکترین جدید سیاست خارجی روسیه کمیسیون تلفیق، لایحه برنامه ششم را تا آخر هفته ارائه دهد بزرگترین غار دست‌ساز جهان در معرض تخریب برنامه آمریکا برای ایران پسا انقلابی خاکستر «فیدل» به زادگاهش رسید/وداع با رهبر انقلابی کوبا طالبان یک دانشجو را در ملأعام اعدام کرد عکس/ خسارت طوفان در شرق مازندران افزایش رضایتمندی زائران اربعین از عملکرد ناجا جنازه ای که پس از ۲۰۰۰ سال پیدا شد +تصاویر هند در سیاست راهبردی نگاه به شرق ایران دارای جایگاه ویژه و ممتازی است فیلم/ مهدی محمدی:عهدشکنی امریکا بخاطر آدرسهای غلط دولت ماست دولت مجوز واردات چوب از آمریکا را صادر کرد+اسناد جلالی: دانشگاهها در حل مسائل کشور کمک کار دولت و مجلس باشند ضرورت تعیین اولویت‌ها و تدوین استراتژی توسعه صنعتی و فناورانه در کشور