• تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۵ | کد خبر : 51205
 • به لطف تدبیر و امید؛

  پای خائن فرانسوی چشم‌آبی به کشور باز شد

  به گزارش وعده صادق، عادل نژاد سلیم درباره جزییات امضای این قرارداد گفت: با امضای این قرارداد، این شرکت فرانسوی در یک پروژه الفینی پایین دستی صنعت پتروشیمی کشورمان مشارکت خواهد کرد که حداقل ۲ میلیارد دلار ارزش دارد.

   

   

  وی همچنین درباره امضای قرارداد با شرکت های بین المللی، افزود: تاکنون هفت تفاهمنامه با شرکت های معتبر بین المللی از جمله اروپایی مانند شرکت توتال فرانسه امضا کرده ایم.

   

   

  مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس درباره زمان امضای قراردادهای نهایی و اجرای آنها نیز افزود: تا پایان امسال ۲ قرارداد نهایی امضا خواهد شد که یکی از آنها با توتال است.

   

   

  نژاد سلیم با بیان این که طرف امضاکننده قرارداد دوم تمایلی به اعلام نامش ندارد، افزود: با فراهم کردن مقدمات، قرارداد با این شرکت نیز در ماه های آتی امضا خواهد شد.

   

   

  این در حالی است که سال ۹۰ انجمن گاز ایران که از متخصصین و کارشناسان صنعت نفت و گاز بهره می برد از اخلال بزرگ و عمدی شرکت توتال فرانسه در نحوه برداشت از لایه های نفتی پارس جنوبی پرده برداری می کند.به طوری که مشخص شد ایران با این عملکرد شرکت توتال ۱۰ سال از برداشت مهمترین و بزرگ ترین لایه گازی پارس جنوبی محروم شده است.

   

   

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار