رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵ | کد خبر : 51220
 • شمخانی: تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند

  شمخانی در جمع خبرنگاران گفت که تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته‌اند و از این رو حامیان آنها با ترفندهای سیاسی به دنبال تاخیر در روند شکست آنها برآمده‌اند.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به برخی اظهار نظرهای مقامات آمریکایی در خصوص نقش احتمالی ایران در حمله موشکی به  ناوهای آمریکایی در دریای سرخ تاکید کرد: متحدان امریکا در یمن با شکست‌های  پی در پی،  توسط ملت یمن تحقیر شده‌اند و انتساب این شکست‌ها به ایران برای فرافکنی و فرار از بار سنگین مسئولیت ناشی از جنایت‌های جنگی است.

  دریابان شمخانی افزود: ایران به طور قطع مسیر حمایت از مردم و ملت‌های مظلوم منطقه را ادامه داده و در صورت حمایت مستقیم از دولت ها و ملت های تحت ستم واهمه‌ای از بیان آن ندارد.

  وی با اشاره به حمایت‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران از گروه‌های مقاومت فلسطینی طی سال‌های گذشته تصریح کرد؛ این روند که از سوی عالی‌ترین مقام کشور نیز به صراحت بیان شده، به منظور دفاع از مردم مظلوم فلسطین و افزایش توان دفاع در برابر حملات رژیم صهیونیستی ادامه خواهد یافت.

  دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با رد برخی اتهامات واهی علیه کشورمان که با رویکرد فرار به جلو از سوی دشمنان جمهوری اسلامی مطرح می شود گفت: ارتقاء مستمرآمادگی های ملی برای مقابله با توطئه هایی که با هدف تضعیف پایه های اقتدار کشور در جریان است راهبرد غیر قابل تغییر جمهوری اسلامی است.

  علی شمخانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سلسله عملیات موفقیت آمیز در حلب و موصل توسط ارتش های سوریه و عراق گفت؛ داعش در درون خود و علیه رئیس خودخوانده‌اش ابراهیم البدری (موسوم به ابوبکر البغدادی) دچار انشعاب شده و ضمن آن میان داعش و دیگر گروه های تکفیری تروریستی نیز اختلافات گسترده‌ای وجود دارد که ناشی از فرصت طلبی، جاه طلبی و بدعت گرایی سران آنهاست.

  وی افزود: بحران هویتی و تشکیلاتی تروریست ها در کنار قابلیت های عملیاتی نیروهای مسلح عراق و سوریه که در پاکسازی موصل و شمال سوریه متبلور گردیده، مجدداً واقعیت‌های قدرت در معادلات امنیتی منطقه را به نمایش می‌گذارد.

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تولیدکنندگان نیروهای تکفیری به همراه حامیان فرامنطقه ای آنان در استفاده از کارت گروه های تروریستی برای تخریب ظرفیت‌های جبهه مقاومت شکست خورده‌اند تاکید کرد؛ حامیان تروریست‌ها پس از افشاء نقشه‌های تکراری‌شان به دنبال راهکارهای جدیدی برای ایجاد تغییر در روند شکست‌های مکرر خود هستند که هوشیاری دولت ها و ملت های منطقه برای مقابله با آن ضروری است.

  وی در پایان عنوان کرد: فرجام این مسیر پیروزی جریان مقاومت  و غلبه مردم مقاوم یمن، عراق و سوریه و شکست جریان تروریسم وارداتی و حامیان منطقه‌ای آنان خواهد بود.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار