واکنش ستاره تیم ملی به حواشی تلخ در ورزشگاه غدیر اهواز+اینستاپست

0 0

رامین رضاییان با انتشار پستی در اینستاگرام خود نسبت به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه غدیر اهواز واکنش نشان داد.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شامگاه پنجشنبه بازی دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در حالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که هواداران دو تیم به شدت با هم درگیر شدند و صحنه های غیراخلاقی بی شماری در ورزشگاه الغدیر اهواز خلق کردند.تنش‌های رخ داده در محوطه چمن ورزشگاه غدیر اهواز که بعد از سوت پایان بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران ایجاد شد، به سکوهای ورزشگاه سرایت کرد و متأسفانه درگیری‌های شدیدی بین طرفداران دو تیم ایجاد شد. پرتاب صندلی و سنگ و زدوخوردهای صورت گرفته روی سکوهای ورزشگاه غدیر باعث مضروب شدن تعدادی از تماشاگران شد و صحنه‌های بسیار زشتی رقم خورد. در این میان نیز چندین هوادار با صورت و بدن های خونی و زخمی ورزشگاه را ترک کردند. در همین رابطه رامین رضاییان مدافع پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام خود نسبت به درگیری میان طرفداران دو تیم واکنش نشان داد.

وی نوشت:

“آخه بی معرفتا این چه کاریه ما همه ایرانی هستیم این کارا تو فرهنگ ما نیست و نباید باشه. هوادارای عزیز من از شما معذرت می خوام امیدوارم دیگه همچین صحنه هایی تکرار نشه و نبینیم.”

واکنش ستاره تیم ملی به حواشی تلخ در ورزشگاه غدیر اهواز+اینستاپست

گفتنی است؛ تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از سری رقابت های هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور، ساعت ١۶:۴۵دقیقه عصر روز پنج شنبه در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی یک بر یک به پایان رسید.  

همراه با شبکه خبری وعده صادق

منبع:

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.