• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۱ | کد خبر : 5156
 • دادگاه کیفری کویت روز سه شنبه دو نفر را به اعدام محکوم کرد :

  اعتراض نمایندگان شیعه مجلس کویت به حکم اعدام

  پرس تی وی : نمایندگان شیعه پارلمان کویت در اعتراض به حکم اعدام برای دو نفر که متهم به جاسوسی شده‎اند، جلسه روز چهارشنبه پارلمان را تحریم کردند.

  دادگاه کیفری کویت روز سه شنبه دو نفر را به اتهام آنچه جاسوسی برای ایران و حزب الله لبنان خواند، به اعدام محکوم کرد.

  یک نماینده شیعه کویتی در کمال ناخرسندی گفت هدف از این محاکمه و احکام این است که وانمود کنند شیعیان کویت با ایران همدست هستند.

  صالح عاشور در حساب توئیتر خود نوشت: «خشم مردم، به ویژه شیعیان کویت، در روزهای اخیر به اوج رسیده است.»

  صالح عاشور، نماینده پارلمان کویت

  صالح عاشور، نماینده پارلمان کویت

  وی افزود: «در حالی که جامعه (شیعیان کویت)… به طور علنی به جاسوسی برای ایران و عضویت در حزب الله متهم می‌شوند، نسبت به افرادی که سلاح به دست می‌گیرند و در کنار تروریست‌ها در سوریه و عراق می‌جنگند، چشم پوشی می‌شود.»

  به گفته شاهدان عینی، 9 نماینده شیعه پارلمان کویت در جلسه چهارشنبه شرکت نکردند و انتظار می‌رود جلسه روز پنج شنبه را نیز تحریم کنند.

  پارلمان کویت 50 نماینده دارد.

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  اولین سالگرد شهید مصطفی صدرزاده برگزار می‌شود خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است پاداش «داعش» برای ازدواج با دختران نابالغ! عکس/ مرحله حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن خیال شکست‌ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به‌شدت زمین‌گیر و درمانده است علیرضا پناهیان رمز عبور از فتنۀ شدیدتر از دجال رافاش کرد چگونه تپش قلب خود را درمان کنیم انواع زانو دردها و درمان آنها ناوگروه صلح و دوستی ناوگان شمال به میهن اسلامی بازگشت تاج: یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان برای سفر تیم ملی به چین هزینه شد از ثبات بازار نفت، قیمت عادلانه و سهم منصفانه تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم/ استفاده ابزاری برخی قدرت‌ها از ‏گروه‌های تروریستی به زیان آن‌ها خواهد بود نجفی ۳ سال قبل: به علت بیماری قلبی توانایی ادامه فعالیت در دولت را ندارم؛ نجفی امروز: فردا برای وزارت آموزش و پرورش به مجلس معرفی می شوم/ احیای قلبی «وزارت آموزش و پرورش» به دست وزیر بیمار! رئیس‌جمهور ونزوئلا با رهبر انقلاب دیدار کرد رئیس جمهور ونزوئلا با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد آذر ۹۴: امحای ۱۷۰۰ تن سیب زمینی زیر خروارها خاک/ آبان ۹۵: صدور مجوز توزیع رایگان سیب زمینی و پیاز بین محرومان! آقای روحانی! «معصومه ابتکار» را از قلم انداختید مختار سر از بدن «شمر» را جدا کرد و او را در دیگ سوزان انداخت برکنارى فانی برای آشکار نشدن نهان‌های فساد ۸ هزار میلیاردی بود تروریست ها آماده حمله به حلب می شوند ارتش عراق شهر مسیحی نشین برطله در شرق موصل را آزاد کرد