رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵ | کد خبر : 51568
 • زائران اربعین بلیت هواپیما را اینترنتی نخرند

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از صداوسیما، مرتضی دهقان افزود: این میزان پرواز حدود ۲۲۰ هزار صندلی است و از زائران اربعین حسینی می خواهیم از خرید اینترنتی بلیت هواپیما خودداری و فقط حضوری اقدام کنند.

  وی گفت: قیمت بلیت های سفرهای اربعین با توجه به اینکه پرواز خارجی و تابع عرضه و تقاضاست، آزاد تعیین می شود اما با هماهنگی با شرکت های هواپیمایی برای سقف قیمت بلیت نرخ تعیین شد.  قیمت بلیت تهران- نجف و بغداد یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و قیمت بلیت مشهد به نجف یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده است.  تمام بلیت ها به صورت حضوری فروخته می شود و هیچ بلیت اینترنتی نخواهد بود. بر این اساس،  فروش هرگونه بلیت به صورت اینترنتی تخلف محسوب می شود.

  وی گفت: در نشست با شرکت های هواپیمایی و نمایندگی آنها قیمت بلیت ها تعیین شده است. متقاضیان بلیت های خود را از شرکت های هواپیمایی، دفاتر مرکزی و نمایندگی های آنها که روی سایت شرکت ها و سازمان هواپیمایی کشوری مشخص شده است خریداری کنند و از هیچ سایت اینترنتی بلیت خریداری نکنند. عده ای با تبلیغات تلاش می کنند از طریق اینترنتی بلیت بفروشند که خلاف است و تمام بلیت ها به صورت حضوری فروخته می شود.

  دهقان با اشاره به اینکه سفرهای زیارتی اربعین ۲۳ آبان آغاز می شود و تا ۵ آذر برای برگشت ادامه دارد، گفت: با سازمان تعزیرات پلیس و با حضور نماینده نمایندگان شرکت های هواپیمایی فروش بلیت رصد می شود و تلاش می کنیم جلوی تخلفات را بگیریم.

  دهقان افزود: مردم می‌توانند آدرس  مراکز معتبر فروش بلیت را در وبسایت سازمان هواپیمایی به آدرس www.cao.ir مشاهده کنند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار