رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۱۵ | کد خبر : 51580
 • کمیسیون انرژی تقاضای اشراف بیشتر بر IPC دارد

  اسدالله قره‌خانی نماینده مردم علی‌آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس، با حضور مدیرعامل شرکت نفت و معاونانش در جلسه امروز کمیسیون انرژی اشاره کرد و گفت: مدیرعامل شرکت نفت گزارشی از روند پروژه‌ها و برنامه‌های این شرکت درباره IPC مطرح کرد که در ادامه، نمایندگان نیز به ارائه نقطه نظرات خود در این باره پرداختند.

  وی با اعلام اینکه اعضای کمیسیون تقاضای اِشراف بیشتر نسبت به موضوع IPC داشتند خاطر نشان کرد: به نظر اعضای کمیسیون این مسئله مستلزم این است که شرکت نفت هر چند وقت یکبار در جلساتی که در محل کمیسیون انرژی و یا وزارت نفت برگزار می‌شود گزارشی از انعقاد و اجرایی شدن قراردادهای نفتی ارائه دهد.

  قره‌خانی از تأکید اعضای کمیسیون انرژی بر افزایش اشتغال و بومی‌گزینی در مناطق نفتی کشور سخن گفت و با اشاره به اینکه اعضاء معتقد بودند که این امر باید در قراردادهای نفتی منعکس شود، گفت: این موضوع باید به صراحت در قراردادها ذکر شده و پیمانکاران نیز به آن عمل کنند و این موضوع مورد ارزیابی قرار گیرد.

  وی درباره دغدغه جذب دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت نیز اظهار داشت: مدیرعامل شرکت نفت در این باره تصریح کرد که پس از اینکه نیروهایی که در شرکت نفت در سن بازنشستگی قرار دارند، بازنشست شوند بار انسانی این شرکت و وزارت نفت سبک شده و از حالت متورم خارج می‌شود و جا برای متقاضیان استخدام باز می‌شود.

  سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: مدیرعامل شرکت نفت در ادامه عنوان کرد که در صورت اجرایی شدن الگوی جدید قراردادهای نفتی شرکت‌های داخلی نیاز به جذب نیرو پیدا می‌کنند و می‌توانند عده زیادی از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعت نفت را به خدمت گیرند.

  وی افزود: مدیرعامل شرکت نفت در پاسخ به مطالبه اعضای کمیسیون انرژی در زمینه طرح توسعه مناطق نفتی اعلام کرد که بودجه مناسب برای پاسخگویی به همه مطالبات را در اختیار ندارد و سازمان برنامه و بودجه نیز مجوز لازم برای اخذ بودجه را نمی‌دهد، لذا از کمیسیون خواست برای تخصیص بودجه به شرکت نفت کمک کند.

  نماینده مردم علی‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: درخواست اعضای کمیسیون انرژی از مدیرعامل شرکت نفت جهت توجه بیشتر به بیمارستان‌های پزشکان شرکت نفت که با مشکلاتی مواجه هستند دیگر بحث امروز کمیسیون با حضور مدیرعامل شرکت نفت بود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار