جوبايدن: دليلي براي عذرخواهي نبود

0 0

جو بايدن گفت عذرخواهي در کار نبود. دليلي براي عذرخواهي نبود. وقتي قايق شما دچار مشکل شود به علت بروز مشکل در قايق، عذرخواهي مي کنيد؟ خير. به دنبال عذرخواهي هم نبودند. اين رويه، رويه استاندارد دريايي بود.

خبرگزاري صدا و سيما : جو بايدن معاون باراک اوباما رئيس جمهور آمريکا پس از ازادي ده تفنگدار اين کشور گفت براي نقص فني قايق عذرخواهي نمي کنند.!!

جو بايدن گفت: اتفاقي که رخ داد اين بود که به گفته مقامات نظامي کشورمان، ظاهرا يکي از قايقها به دليل  نقص فني موتور وارد آبهاي ايران شد. ايراني ها دو قايق را گرفتند همانطور که ما به هنگام نجات، قايقهاي ايراني را (در گذشته) از آب گرفته بوديم. من نمي خواهم مطلب نادرستي به زبان بياورم و نمي دانم آنها (ملوانهاي ما ) را به کجا بردند و در آنجا متوجه شدند که آنها (ملوانها) دچار مشکل شده بودند و گفتند که آنها را ازاد خواهند کرد و آنها را رها کردند همانطور که کشورهاي معمولي انجام مي دهند. کشورها بايد اينگونه رفتار کنند. به همين علت است که بازبودن کانالها (براي ارتباط) مهم است.»
جو بايدن  گفت عذرخواهي در کار نبود. دليلي براي عذرخواهي نبود. وقتي قايق شما دچار مشکل شود به علت بروز مشکل در قايق، عذرخواهي مي کنيد؟ خير. به دنبال عذرخواهي هم نبودند. اين رويه، رويه استاندارد دريايي بود.
پيش از اين جان کري وزير امور خارجه آمريکا  قدرداني خود را از تهران پس از آزادي تفنگداران اين کشور ابراز کرده بود.

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.