رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۰ | کد خبر : 51710
 • جلسه محاکمه شیخ عیسی قاسم در دادگاه بحرین به سوم آذر موکول شد


  به گزارش وعده صادق به نقل از پایگاه خبری مرآه البحرین، دادگاه جنایی بحرین امروز با برگزاری جلسه محاکمه آیت الله شیخ عیسی قاسم و دو تن دیگر از رهبران شیعیان بحرین به اظهارات شاهد اول این پرونده رسیدگی کرد.
  دادگاه جنایی بحرین پس از استماع اظهارات شاهد اول جلسه بعدی محاکمه شیخ عیسی قاسم و دو تن دیگر از رهبران شیعیان بحرین را به علت حضور شاهد دوم به سوم آذر ماه موکول کرد.
  شیخ عیسی قاسم، شیخ حسن المحروس مدیر دفتر وی و میرزا الدرازی به اتهام پولشویی و جمع اموال غیر قانونی دستگیر و محاکمه شده اند.
  دادگاه رژیم آل خلیفه در هفته های گذشته نیز، محمد جواد الشهابی و شیخ فاضل الزاکی را به جرم مشارکت در اعتصاب چهار ماهه منطقه 'الدراز' در اعتراض به سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین 'شیخ عیسی قاسم' به دو سال زندان محکوم کرده است . این دادگاه همچنین 'سید مجید المشعل' رییس بزرگترین شورای دینی شیعیان بحرین را به یک سال زندان محکوم کرد.
  مردم بحرین پس از گذشت ۱۰۰ روز از محاصره ظالمانه شهرک الدراز محل اقامت شیخ عیسی قاسم با تجمع در اطراف منزل وی، خواستار پایان دادن به این امر از سوی رژیم آل خلیفه شدند.
  دهها شهروند بحرینی و عالم دینی شیعه، پس از اعتراض به سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم از سوی عوامل رژیم آل خلیفه به بهانه تجمع غیر قانونی دستگیر و زندانی شده اند.
  بحرین از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ (۲۳ بهمن ۱۳۹۰)، شاهد اعتراضات مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم بحرین خواستار اصلاحات، برخورداری از آزادی، عدالت و روی کار آمدن حکومت منتخب در کشور خود هستند.
  خاورم**۹۳۶۵**۱۱۴۴
  مترجم: رضا میرزائی** انتشاردهنده: علیرضا جباری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار