• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ | کد خبر : 51736
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) در دیدار مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری لزوم همکاری و ارتباط بیشتر مدیران استانی و نمایندگان برای پاسخگویی به مطالبات مردم و پیشبرد امور توسعه ای را یادآور شد و گفت: مردم پرتلاش و سختکوش استان چهار محال و بختیاری شایسته ارایه بهترین خدمات هستند و باید علاوه بر تلاش برای رفع مشکلات، برنامه ریزی بهتری برای بهره برداری از توانمندیهای استان انجام داد.

  وی با اشاره به سفر آتی خود به استان چهارمحال و بختیاری برای افتتاح چند طرح صنعتی و اقتصادی، ابراز امیدواری کرد؛ طرح های مهم استان نظیر احداث راه آهن و سد با پیگیری نمایندگان هرچه زودتر نهایی شود.

  پیش از سخنان معاون اول رییس جمهور نمایندگان استان چهار محال و بختیاری در سخنانی دیدگاه ها و دغدغه های خود را درباره مسایل سیاسی و اقتصادی استان مطرح کرده و خواستار نگاه کلان دولت به مسایل چهار محال و بختیاری و اولویت بندی در اجرای طرح ها شدند.

  نمایندگان چهار محال و بختیاری با اشاره به مطالبات مردم در حوزه های مختلف و ضرورت تحقق قول های رییس جمهور در سفر به این استان، نکاتی در خصوص مسایل مربوط به آب و کشاورزی، راه و راه آهن و نیز گردشگری مطرح کردند.

  همچنین امیری معاون رییس جمهوردر امور مجلس جلسات مجمع نمایندگان استان ها با معاون اول رییس جمهور را کاربردی توصیف و اظهار امیدواری کرد با تداوم این نشست ها، مسایل و دغدغه های مردم و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی هرچه سریع تر برطرف شود.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار