• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰ | کد خبر : 51749
 • الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره نشست مجمع نمایندگان تهران با محمدباقر قالیباف شهردار تهران اظهار داشت: در این جلسه مشکلات و گره‌هایی که در تهران وجود دارد را بررسی کردیم و بنا شد با آقای قالیباف که بار سنگینی از مدیریت شهری بر روی دوش‌شان است همفکری کنیم که مجموع این همکاری منجر به کاهش آسیب‌های شهری شود.

  وی افزود: آقای قالیباف در این جلسه درباره مشکلات شهر تهران توضیحاتی را ارائه کرد و گفت که باید مجلس و دولت درباره شهر تهران حساب ویژه‌ای بازی کند.

  حضرتی با اعلام این خبر که درحال تشکیل کمیته چهارجانبه بین استانداری، شهرداری، شورای شهر تهران و مجمع نمایندگان استان تهران هستیم، گفت: مقدمات تشکیل این کمیته صورت گرفته است. بنابراین شهرداری، استانداری و شورای شهر باید نمایندگان خود را به این کمیته معرفی کنند و در این کمیته مشخص می‌شود که در کجا باید مجلس شهرداری و دیگر ارگان‌ها برای رفع مشکل ورود کنند.

  نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید براینکه امروز شاهد خلاء مدیریت واحد شهری در تهران هستیم، گفت: برخی از مسائل به نهادهای آب و فاضلاب، بهزیستی و دیگر ارگان‌ها مربوط است اما دامن‌گیر شهرداری نیز می‌شود. بنابراین به کمک شهرداری بنا داریم طرحی را آماده کنیم که مدیریت هماهنگ شهری را رقم بزند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار