رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰ | کد خبر : 51828
 • دکترین مقاومت ارزشمندترین سرمایه ماست/ ملت ایران جهت‌گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد

  /////////////////////به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پنجمین همایش ملی پدافند غیر عامل که در محل سالن همایشهای بین المللی صداوسیما برگزار شد اظهارداشت: شناخت زمان و تهدیدات سیالی که متناسب با افزایش توانمندیهای جمهوری اسلامی درابعاد مختلف طراحی و اعمال می شود مقدمه برنامه ریزی راهبردی در حوزه پدافند غیر عامل است.

   شمخانی با اشاره به ظرفیتهای گسترده ای که تجربیات
  انقلاب اسلامی برای مقابله نرم با تهدیدات مختلف در اختیار ملت بزرگ ایران قرارداده است اظهار داشت: دشمنان ما زمانی حاضر به مذاکره در پرونده هسته ای شدند که علایم روشنی از بی اثر بودن تحریمها و حتی  تحمیل جنگ در روند توسعه توانمندی هسته ای جمهوری اسلامی دریافت کرد.

  وی گفت: ارزشمندترین ثروت و سرمایه ای که موجب شکل گیری انسجام ملی و ارتقاء مبانی قدرت جمهوری اسلامی ایران گردیده بهره گیری ازدکترین مقاومت است.

    شمخانی روشهای پدافندغیرعامل در کشورما  رابخشی از مولفه های دکترین مقاومت عنوان کرد و اظهارداشت: پدافند غیر عامل در جمهوری اسلامی  تنها در قالب حرکتهای جهادی می تواند به اهداف تعیین شده نزدیک شود

   وی افزود:سه مولفه دکترین مقاومت شامل ایستادگی و پایداری بر اصول، شناسایی و رفع حفره ها  وتوسعه مستمر توانمندیها و قابلیتها در مسیر تکامل انقلاب اسلامی تبدیل به راهبردهای اجرایی در حوزه های علمی،دفاعی،امنیتی و فرهنگی شده است.

  دریابان شمخانی با تشریح برنامه ریزی هدایت شده برای تغییر درتوجه جهان اسلام نسبت به دشمن اصلی وخونین کردن سرزمین های اسلامی خاطر نشان کرد: ملت ایران جهت گیری ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی خود را با موضوعات فرعی تغییر نخواهد داد.

  دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر رهبری و ولایت متمرکز در کشور، آن را تسهیل کننده ماموریت های پدافند غیر عامل دانست و عنوان داشت: نظم حاصل از اهداف متعالی مانند اسناد چشم انداز و پنج ساله نشان از نگاه به آینده و رو به پیشرفت داشتن کشور دارد.

  عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام افزود: سرمایه های اجتماعی کشور بایستی حفظ و مستحکم شوند و دشمنان نیز سعی دارند حلقه های این زنجیر مستحکم که مبنای قدرت جمهوری اسلامی است را تضعیف نماید.

  نماینده مقام معظم رهبری تصریح کرد: محیط امنیتی و پرتهدید امروزه هرگز ما را بی نیاز از قدرت سخت نمی سازد و در مواقع لزوم بایستی از آن استفاده شود اما عمق قدرت ما در پیگیری راهبردهای نرم و سخت به صورت توأمان در عرصه های مختلف است.

  وی افزود: بکارگیری ابزار تحریم، پشتیبانی از مخالفان و معاندان انقلاب اسلامی و حملات سایبری علیه ملت ایران ابزاری برای وادار کردن به حرکت در مسیر نظام سلطه است و در مقابل دفاع غیرعامل بایستی با توانمندسازی راه مقابله با آن را در پیش بگیرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار