• تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰ | کد خبر : 51849
 • عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: با مصوبه عصر امروز این کمیسیون حداکثر پاداش ۵ برابر حداقل پاداش شد.

  پاداش‌های نجومی ممنوع شداحمد امیرآبادی فراهانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، به جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اشاره کرد و گفت:‌یکی از مصوبات امروز کمیسیون تلفیق این بود که حداکثر پاداش ۵ برابر حداقل پاداش باشد.

  وی تصریح کرد:‌ کارگر یا کارمندی که حداقل حقوقش را در پایان ۳۰ سال خدمت می گیرد نمی تواند بیش از ۱۵۰ میلیون تومان پاداش بگیرد.

  امیرآبادی فراهانی گفت: ‌قبلا روال اینگونه نبود و بعضا کسانی حقوق های ۱۰ میلیون تومانی داشتند و در ۳۰ ماه بعضا حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان می شد و حتی پاداش های ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان داشتیم.

  عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: ‌مصوبه عصر امروز این کمیسیون در راستای جلوگیری از پرداخت های نجومی است چرا که بعضی ها پاداش های نجومی دریافت می کردند.

  وی ادامه داد: این مصوبه صرفا برای بازنشسته ها است و برای اقشار متوسط مشکلی پیش نمی آید ولی کسانی که حقوق های نجومی می گیرند با این مصوبه جلوی آنها گرفته می شود.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  برنامه آمریکا برای ایران پسا انقلابی خاکستر «فیدل» به زادگاهش رسید/وداع با رهبر انقلابی کوبا طالبان یک دانشجو را در ملأعام اعدام کرد عکس/ خسارت طوفان در شرق مازندران افزایش رضایتمندی زائران اربعین از عملکرد ناجا جنازه ای که پس از ۲۰۰۰ سال پیدا شد +تصاویر هند در سیاست راهبردی نگاه به شرق ایران دارای جایگاه ویژه و ممتازی است فیلم/ مهدی محمدی:عهدشکنی امریکا بخاطر آدرسهای غلط دولت ماست دولت مجوز واردات چوب از آمریکا را صادر کرد+اسناد جلالی: دانشگاهها در حل مسائل کشور کمک کار دولت و مجلس باشند ضرورت تعیین اولویت‌ها و تدوین استراتژی توسعه صنعتی و فناورانه در کشور یادواره شهید «محسن خزایی» در شوش برگزار می‌شود خریدهایی که زیر پای ویسی راخالی می کنند/ رگه‌های اختلاف در سپاهان سرکرده داعش در داغستان کشته شد عکس/صفحه نخست روزنامه‌های یکشنبه ۱۴ آذر زلزله ۴٫۱ ریشتری در فارس سبب نقل کینه ها و دشمنی‌ها نباشیم +اینستاپست ارتش سوریه خواستار بازگشت مردم به مناطق شرق حلب شد فیلم/ درخواست مسعودکیمیایی از مخاطبانِ خشتِ خام مرحوم دولابی:طلب با ادب خوب است