رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵ | کد خبر : 51855
 • سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وزیر پیشنهادی برنامه های جنتی را ادامه می دهد


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید عباس صالحی، سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حاشیه ی بازدید خود از دهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، در گفتگو با خبرنگار ایرنا، دیدگاه خود را درباره ی تغییر وزیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد.
  وی در پاسخ به این پرسش که چه کاستی هایی در وزارت فرهنگ و ارشاد وجود داشته که قرار است با تغییر وزیر بر طرف شود، گفت: همیشه جابجایی ها به معنای نمره ی منفی دادن به گذشته نیست؛ شما اگر به همین بازی اخیر تیم ملی فوتبال با تیم کره هم نگاه کنید، می بینید که مربی، گلزن تیم را در لحظه های آخر بازی تعویض کرد.
  صالحی افزود: گاهی اوقات برای تقویت یک تیم، نیرویی تازه نفس را وارد مجموعه می کنند تا انجام بسیاری از کارهای مهم را بتواند با انرژی تازه یی سرعت بخشد. در حوزه ی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز این نگاه وجود وجود دارد که با آمدن انرژی تازه با حاشیه های کم تر، ان شاءالله اتفاق های بهتری رخ دهد.
  سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین گفت: البته باید توجه داشت که حاشیه ها هیچ وقت از زندگی فردی و اجتماعی ما حذف نمی شود، اما آنچه مهم است، اینکه نباید گذاشت هیچ گاه حاشیه ها بر متن غلبه کند؛ زیرا آنچه می تواند زندگی فردی و اجتماعی را گرفتار مشکل کند، همین پرداختن به حاشیه ها است. اتفاق تازه در ماه های پایانی دولت یازدهم، این می تواند باشد که با این تغییرها، حاشیه ها نیز رقیق تر شود.

  ** وزیر پیشنهادی برنامه های جنتی را ادامه می دهد
  وی در پاسخ به پرسشی، درباره ی ادامه ی مسیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آمدن وزیر جدید، گفت: طبیعتاً برنامه های وزارتخانه ها در چارچوب برنامه های کلان دولت است و دولت تدبیر و امید از سال ۱۳۹۲ که رئیس جمهوری رای خود را از مردم گرفت و کابینه اش را تعیین کرد، هم در سطح کلان دولت و هم در حوزه ی وزارتخانه ها، برنامه ی جامعی را تدوین کرده است؛ بنابراین، هر وزیری هم که در ادامه بیاید، ادامه دهنده ی همین برنامه های کلان دولت و نیز برنامه های مشخص شده برای وزارتخانه ها خواهد بود.
  صالحی ادامه داد: در صحبتی که با وزیر پیشنهادی برای وزارتخانه ی فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتم، ایشان نیز تأکید می کرد که برنامه های وزیر سابق را ادامه خواهد داد. البته ممکن است با توجه به همین انرژی تازه یی که قرار است وارد وزارتخانه شود، سرعت پیشبرد این برنامه ها نیز افزایش یابد.
  سرپرست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ی احتمال رای آوردن وزیر پیشنهادی برای این وزارتخانه هم گفت: امیدوارم مجلس به وزیر پیشنهادی رای دهد، چراکه تا پایان دولت، زمان کمی باقی است و هرچه این فاصله ی زمانی برای انتخاب وزیر کم تر باشد، فرصت بیش تری برای خدمت به مردم خواهیم داشت.
  **فراهنگ**۳۰۶۷**۱۸۲۳*خبرنگار: امیرحسین دولتشاهی* انتشار دهنده: طاهره نبی اللهی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار