رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۵ | کد خبر : 51978
 • تایلند و مالزی محل شیوع ویروس زیکا/ خانم‌های باردار مراقب باشند

  ویروس زیکا برای خانمهای باردار خطرناک استمحمد نعیم امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان با بیان اینکه ویروس زیکا بیشتر در کشورهای برزیل و آمریکای جنوبی شیوع دارد، بیان کرد: سایر نقاط جهان نیز در حال حاضر به این ویروس آلوده است.

  عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قبلا هم بحث هایی در این مورد شده است، گفت: هیچ روش خاصی برای ممانعت از انتقال این بیماری به جز رعایت بهداشت فردی وجود ندارد.

  وی با هشدار به خانم‌های باردار اظهار داشت: یک عارضه ای که خانم‌های باردار باید مراقب باشند تا به این بیماری مبتلا نشوند در این ویروس وجود دارد چون درصورت ابتلا ناهنجاری‌هایی جنینی رخ می دهد.

  وی خاطر نشان کرد: نه تنها کشورهای تایلند و مالزی بلکه سایر کشورها محل شیوع این ویروس شده اند و هموطنان باید قبل از عزیمت به هر کشوری از سامانه مرکز مدیریت بیماری های وزارت بهداشت در جریان قراربگیرند.

  امینی با بیان اینکه این بیماری به عنوان یک معضل بزرگ بهداشتی نیست، اظهار داشت: ما نمی توانیم یک محدودیت برای آن قائل شویم و زمانی می توانیم برای مقابله با بیماری ها بحث محدودیت و قرنطینه را مطرح کنیم که یک معضل بزرگ بهداشت عمومی رخ دهد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار