رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۵ | کد خبر : 52138
 • در بررسی وزرای پیشنهادی فتنه خط قرمز مجلس است/ توقع مردم تغییر در حوزه اقتصادی بود

  محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس پیرامون ارزیابی مجلس نسبت به وزرای پیشنهادی دولت، اظهار داشت: دولت سه وزیری که در گذشته از مجلس نهم نتوانسته بودند رأی اعتماد کسب کنند را دوباره به این مجلس معرفی کرده است.

  وی با بیان اینکه فکر نمی‌کنم دولت برای معرفی وزرا، خیلی وقت گذاشته باشد، افزود: از آنجایی که مدت زیادی تا پایان کار دولت کنونی نمانده است، دست دولت برای معرفی وزرا باز نبوده است تا بتواند هرکسی را معرفی کند. همچنین اینکه ممکن است بسیاری افراد بخاطر مدت کوتاه باقیمانده، وزرات را نپذیرفته باشند.

  نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مجلس نقطه نظرات خاص خود را درخصوص بررسی وزرای پیشنهادی دارد، گفت: مجلس یکسری خطوط قرمز برای خود دارد که یکی از آنان فتنه است. در واقع فتنه خط قرمز مجلس در ارزیابی وزرا است.

  امیرحسنخانی ادامه داد: از جمله موارد دیگر این است که مجلس به دنبال افرادی است که آنان بجای حاشیه و سیاسی‌کاری به کار و عمل بپردازند.

  این نماینده مجلس گفت: البته توقع جامعه در حوزه‌هایی که تغییر کرده‌اند، نبوده است. توقع جامعه و مردم بیشتر تقویت وزرای اقتصادی بود و اینکه در بدنه اقتصادی دولت تحولی صورت گیرد، چراکه عمده مشکل مردم مسائل اقتصادی و معیشتی است.

  وی در پایان گفت: در ارزیابی کلی می‌توان چنین گفت که ۲ نفر از وزرا رأی اعتماد مجلس را کسب خواهند کرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار