• تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۰ | کد خبر : 52148
 • محسن کوهکن عضو فراکسیون ولایت مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کشور در بخش‌های اقتصادی دارای مشکلات زیادی است که اگر برداشت ذهنی مردم و نمایندگان مجلس این باشد که دولت بدنبال حل مشکلات است با دولت همراهی خواهند کرد.

  نماینده مردم لنجان در مجلس ادامه داد: یک رئیس جمهور باید مدیر و مدبر باشد. مدبر بودن بدین معناست که کشور را کم هزینه اداره کند. دولت قبل کشور را پرهزینه اداره می کرد.

  وی تصریح کرد: این شیوه که ما سه نفر را که یک بار رای اعتماد مجلس را بدست نیاوردند مجددا به مجلس معرفی کنیم منهای اینکه نظر ما در مورد اشخاص چیست و این سه نفر چه کسانی هستند اشتباه است. این کار موجب می شود به جای اینکه اذهان مردم و نمایندگان به سمت بررسی برنامه ها و صلاحیت های مدیریتی وزرای پیشنهادی برود اذهان به سمت مسائل سیاسی سوق پیدا کند.

  عضو فراکسیون ولایت مجلس اظهار داشت: برخی تحلیل می کنند که در صورت رای اعتماد مجلس و یا عدم اعتماد مجلس به این نامزدها، دولت بُرد کرده است در حالی که این برد مقطعی است و دولت به ظاهر برنده است.

  عضو کمیسیون صنایع اظهار داشت: دولت با این کار درعمل منتقدان خود را منسجم می کند و به جای اینکه با نوع رفتار خود به آنها ثابت کند که در عمل و رفتار صادق است تا منتقدان به طرفدارانش تبدیل شوند، منتقدان را به مخالفانش تبدیل می کند.

  کوهکن اظهار داشت: منتقدان زمانی که احساس کنند با آنها با عصبانیت برخورد می شود به مخالفان تبدیل می شود و سازوکاری که مخالفان دارند با سازوکاری که منتقدان در پیش می گیرند متفاوت است حتی اگر دولت بخواهد مستبدانه با مخالفان و منتقدانش برخورد کند باید بخشی از وقت خود را که باید صرف حل مشکلات مردم می شد به این برخوردها اختصاص دهد.

  عضو فراکسیون ولایت اظهار داشت: باید برای این مملکت دعا کرد که روزی به جایی برسیم که روسای جمهور ما واقعا در تراز یک رئیس جمهور، مملکت داری کنند.

  وی با انتقاد از شیوه غلط دولت ها در نقد دولت های قبلی گفت: متاسفانه شیوه غلطی بین دولت ها باب شده که هر کس رئیس جمهور می شود تا دو سال در سخنرانی هایش، دولت قبل را نقد می کند و مشکلات را به گردن آنها می اندازد.

  کوهکن تصریح کرد: رئیس جمهور در تراز نظام جمهوری اسلامی باید در اولین سخنرانی خود بگوید کسانی که قبل از ما بودند با نیت خیر خدماتی انجام دادند اما ممکن است کارهایشان اشکالی هم داشته باشد. مردم! دعا کنید من در پایان کار، کارهای خوب آنها تکمیل کنم و نقاط ضعف آنها را برطرف نمایم.

  وی روزمرگی را آفت مهم دولت ها و مجالس خواند و ادامه داد: روز اولی که زیر سقف مخروطی مجلس قرار گرفتیم تصمیم داشتیم برای حل مشکلات مردم فعالیت کنیم اما امروز طرح های وصله و پینه ای در دستور کار مجلس قرار دارد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  تقدیم بودجه ۹۶ به مجلس/مواضع رسمی در برابر مصوبه آمریکا/ارائه درخواست استیضاح وزیر راه... شورای عالی رفاه باید فرصت‌های بیشتری برای توانمندسازی معلولان فراهم کند انتخابات و احتمال بروز پدیده هایی همچون «ترامپ» در اروپا عربستان کشور فراعنه را فلج کرد عکس/ دردسرهای علی لاریجانی نخستین همایش ملی اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر ⁠اپراتورها ۱۵۰ میلیون سیم کارت تولید کرده اند احتمال ارایه نسخه اولیه سامانه ملی املاک واسکان کشور تا پایان امسال فیلم/ خشت خام /نوبت هفتم/ گفتگو حسین دهباشی با مهدی رحمانیان متن کامل طرح استیضاح ۸۴ امضایی آخوندی؛ ۱۲ محور برای استیضاح وزیر راه هر اتفاقی برای برجام بیفتد، رژیم تحریم‌ها فروپاشیده و قابل بازگشت نیست نباید فضای مجلس و قوه قضائیه را تخریب کنیم ۲۶۴ نماینده مجلس خواستار اجرای سریع قانون متقابل برجام شدند لزوم اقدام متقابل دولت در برابر گستاخی آمریکا/تکلیف روشن است استیضاح آخوندی با ۸۱ امضا تقدیم هیات رئیسه شد رهبر انقلاب: تمدید تحریم ده‌ساله، نقض برجام است/ بعیدی نژاد:برخی تمدید قانون ISA به معنای بازگشت تحریمها معنا کرده اند؛ این تفسیر قطعا ناصحیح است تمدید این قانون به هیچ وجه تغییری در محتوای تعهدات آمریکا نست به برجام ایجاد نمی کند عکس/ ژست گرفتن حیوانات جلوی دوربین سقوط هواپیمای حامل ۱۶ نیروی پلیس در اندونزی محمدرضاگلزار در کنار بازیگران سلام بمبئی روحانی: صراحتاً اعلام می‌کنم تمدید تحریم‌ها نقض فاحش برجام است