رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۰ | کد خبر : 52211
 • زمان اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری تغییر یافت/ برگزاری دومین اجلاس هفده و هجدهم اسفندماه

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه احزاب خبرگزاری فارس به نقل از دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، جلسه هیئت رئیسه و نیز جلسه کمیسیونهای تحقیق و سیاسی ـ اجتماعی مجلس خبرگان رهبری امروز پنجشنبه ۶ آبان در قم برگزار شد.

  از مصوبات جلسه امروز هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، تغییر زمان اجلاسیه این مجلس از آذرماه به اسفند بود. بر این اساس دومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری (دوره پنجم)، هفده و هجدهم اسفندماه در تهران برگزار خواهد شد.

  در سومین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری (موضوع اصل ۱۱۱ قانون اساسی) نیز بحث درباره وظایف کمیسیون که در جلسات گذشته این کمیسیون در دستور کار بود ادامه پیدا کرد.

  همچنین در نهمین جلسه کمیسیون سیاسی _اجتماعی مجلس خبرگان رهبری(دوره پنجم) هم که صبح امروز تشکیل شد و حدود ۴ ساعت ادامه داشت، مسائل کلان اقتصادی و نیز فرهنگی با رویکرد بررسی کارکردها و اقدامات انجام شده در مقابل آسیب های فضای مجازی،  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین کارشناسان فضای مجازی معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم نیز در جلسه کمیسیون سیاسی ـ اجتماعی آسیب ها و کارکردهای فضای مجازی را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار