رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 52244
 • اداره وزارت‌خانه از دست فرهادی در رفته/ وزیر درباره حضور محکومان امنیتی در دانشگاه توضیح دهد

  جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در واکنش به تواتر حضور و سخنرانی برخی محکومان امنیتی در برخی دانشگاه‌ها، اظهار داشت:  ما از وزیر علوم گله‌مند هستیم چراکه مدیریت وزارتخانه از دستش در رفته و دیگر قادر به کنترل این وزارتخانه نیست.

  وی با اشاره به طرح استیضاح فرهادی توسط برخی از نمایندگان، افزود: عدم مدیریت مطلوب فرهادی به نحوی است که برخی از نمایندگان طرح استیضاح وی را امضا کردند اما از آنجایی که با عزل سه تن از وزرای کابینه مواجه شدند نسبت به این مسئله کوتاه آمدند.

  عضو کمیسیون آموزش تأکید کرد: باوجود انصراف مقطعی نمایندگان از استیضاح فرهادی همچنان معتقدیم که وزیر علوم قادر به اداره وزارتخانه‌اش نیست.

  کوچکی‌نژاد تصریح کرد: حضور و سخنرانی محکومان امنیتی در حال حضار برای دانشگاه‌ها مشکل ایجاد می‌کند و معتقدیم که باید وزیر دوباره باید برای پاسخ‌گویی شفاف درباره این موضوع به مجلس بیاید. هرچند ممکن است وی اظهار بی‌اطلاعی کند اما این مسئله نمی‌تواند بار مسئولیت را از شانه وی خالی کند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: روسای دانشگاه‌ها با دعوت افراد مسئله‌دار در دانشگاه‌ها نشان می‌دهند که به دنبال تنش هستند. این افراد باید بدانند که این تنش به نفع نظام و به نفع هیچ‌کس نیست.

   

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار