رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰ | کد خبر : 52342
 • مذاکرات فشرده ظریف، لاوروف و المعلم در مسکو پایان یافت

  به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، رایزنی های فشرده، لاوروف، ظریف و ولید معلم در مسکو پایان یافت، گفتگوهایی که هدفش همکاری بیشتر سه کشور برای مقابله جدی و قاطع با گروههای تروریستی و برنامه ریزی به منظور قطع راههای تسلیح و تجهیز تروریست هایی است که از سوی آمریکا و برخی کشورهای غربی و منطقه ای حمایت می شوند.

  آنگونه که هر سه وزیر خارجه در پایان نشست مشترک خود به خبرنگاران گفتند این اتفاق نظر می تواند در معادلات آینده سوریه اثرات مهمی در پی داشته باشد.

  وزیر امورخارجه ایران گفت: آنچه که ضرورت دارد برای همه کشورها، پذیرفتن این واقعیت است که تروریسم برای هیچکس منافعی بدنبال نخواهد داشت.

  ظریف تاکید کرد: آنچه که ضرورت دارد برای همه کشورها، پذیرفتن این واقعیت است که تروریسم برای هیچکس منافعی بدنبال نخواهد داشت.

  وزیر خارجه ایران درباره دستاورد این نشست گفت: بسیار قابل توجه بود که دولت سوریه امروز یکبار دیگر اعلام کرد که آمادگی دارد در هر زمانی، حتی امروز در گفتگوهای بین سوری شرکت بکند و همین طور ابتکارهای مختلفی برای تقویت روند سیاسی و رسیدن به راه حل سیاسی در سوریه و کمک های انسان دوستانه گفتگو شد.
  ظریف همچنین خاطر نشان کرد: تحولاتی که امروز در عراق و سوریه به وقوع می پیوندد تحولات بسیار سریعی است و لازم است که با جدیت پیگیری بشود که مانع از نفوذ جدید تروریست ها به خاک سوریه شد.

  انتهای پیام/.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار