• تاریخ انتشار: شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸ | کد خبر : 52470
 • تکلیف کمیسیون تلفیق برای دولت به منظور هزینه‌کرد سه میلیارد دلار برای تجهیز مدارس

  حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون دولت را مکلف کردند تا در طول سال‌های اجرای برنامه ششم مبلغ سه میلیارد دلار را در بودجه‌های سالیانه به تجهیز و بازسازی مدارس اختصاص دهد.

  وی افزود: دولت منابع برای تأمین این هزینه‌ها را می‌تواند از صندوق ذخیره ارزی و یا منابع عمومی تأمین کند و چنانچه این هزینه‌ها از این بخش‌ها به طور کامل تأمین نشد دولت می‌تواند یک درصد از بودجه هزینه‌ای شرکت‌ها و بانک‌های دولتی را به این بخش اختصاص دهد.

  عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز مصوب شد تا خیرینی که اقدام به احداث و یا بازسازی و تجهیز مراکز آموزشی و ورزشی زیر مجموعه آموزش و پرورش می‌پردازند در انجام این فعالیت‌ها از پرداخت مالیات معاف باشند.

  حاجی دلیگانی خاطر نشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون، وزارت ارتباطات را مکلف کردند تا از طریق شرکت ملی پست زیرساخت‌های لازم را برای ارائه خدمات الکترونیکی در ۴ بخش آموزش، کشاورزی، بهداشت و بانکداری در ۸۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان اجرای برنامه ششم فراهم کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار