• تاریخ انتشار: شنبه ۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸ | کد خبر : 52470
 • حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: در جلسه امروز اعضای کمیسیون دولت را مکلف کردند تا در طول سال‌های اجرای برنامه ششم مبلغ سه میلیارد دلار را در بودجه‌های سالیانه به تجهیز و بازسازی مدارس اختصاص دهد.

  وی افزود: دولت منابع برای تأمین این هزینه‌ها را می‌تواند از صندوق ذخیره ارزی و یا منابع عمومی تأمین کند و چنانچه این هزینه‌ها از این بخش‌ها به طور کامل تأمین نشد دولت می‌تواند یک درصد از بودجه هزینه‌ای شرکت‌ها و بانک‌های دولتی را به این بخش اختصاص دهد.

  عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز مصوب شد تا خیرینی که اقدام به احداث و یا بازسازی و تجهیز مراکز آموزشی و ورزشی زیر مجموعه آموزش و پرورش می‌پردازند در انجام این فعالیت‌ها از پرداخت مالیات معاف باشند.

  حاجی دلیگانی خاطر نشان کرد: همچنین اعضای کمیسیون، وزارت ارتباطات را مکلف کردند تا از طریق شرکت ملی پست زیرساخت‌های لازم را برای ارائه خدمات الکترونیکی در ۴ بخش آموزش، کشاورزی، بهداشت و بانکداری در ۸۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان اجرای برنامه ششم فراهم کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار