رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۸ | کد خبر : 52518
 • افزایش آب‌بهای مشترکین شهر بجنورد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد بعدازظهر شنبه در جلسه علنی با درخواست شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی مبنی بر اعمال ماده ۷ بخشنامه شورای اقتصاد و افزایش آب‌بهای مشترکین شهر بجنورد موافقت کردند.

  رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد درباره ماده ۷ بخشنامه افزایش قیمت آب که مصوبه شورای اقتصاد است، گفت: به‌منظور قیمت‌گذاری محلی خدمات آب و فاضلاب، شوراهای شهر می‌توانند علاوه بر نرخ‌های مصوب در این بخشنامه، در راستای رسیدن به قیمت تمام‌شده، تعرفه خدمات آب و فاضلاب را به پیشنهاد شرکت‌های آب و فاضلاب، تصویب کنند.

  حسین پیلتن اظهار کرد: بر این اساس با اعمال ماده ۷ و اصلاح تبصره ۳ در قبوض آب مشترکین، پیش‌بینی می‌شود که شرکت آب و فاضلاب شهری استان مبلغ ۷۳ میلیارد و ۴۴۹ میلیون ریال در مدت پنج سال از محل تبصره ۳ درآمد کسب کند.

  وی بابیان اینکه درآمدهای حاصل از محل تبصره ۳ برای بازسازی و توسعه طرح‌های آب و فاضلاب هزینه می‌شود، تصریح کرد: به همین منظور، شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان شمالی مکلف است تا پایان آذرماه گزارش برنامه‌های خود و نحوه هزینه کرد این درآمد را به شهرداری اعلام کند تا ظرف یک ماه شهرداری در این خصوص تصمیم‌گیری و برنامه‌های پیش‌بینی‌شده را تائید یا رد کند.

  صدور ۲۰۴ هزار قبض برای مشترکین آب

  معاون خدمات مشترکین آبفای خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: ۲۰۴ هزار قبض طی ۶ ماهه نخست سال جاری برای مشترکین آب و فاضلاب شهر بجنورد صادرشده است.

  حسین تیموری بابیان اینکه مبلغ کل این قبوض با احتساب تبصره ۳، مالیات و غیره، ۳۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده است، اظهار کرد: در اوج مصرف، متوسط مبلغی که بر روی هر قبض درج‌شده، ۱۵ هزار تومان است.

  وی با اشاره به اینکه بر اساس جدول قیمت‌هایی که شرکت آب و فاضلاب تهیه‌کرده و خواستار تصویب آن از سوی شورای شهر است، عنوان کرد: مبلغ بیست هزارتا ۲۵ هزار ریال به‌طور متوسط به هر قبض در ماه اضافه خواهد شد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر، اصلاح تبصره ۳ و افزایش آب‌بهای مشترکین شهر بجنورد مورد موافقت اعضای شورای اسلامی این شهر قرار گرفت.

  گفتنی است، پیش‌تر تبصره ۳ در شورای شهر بجنورد تصویب‌شده بود که با ارسال آن به وزارتخانه، وزیر مطبوع با قیمت‌گذاری مصوب شورای اسلامی شهر مبنی بر اینکه به ازای مصرف پنج‌تا ۱۰ مترمکعب در ماه، ۶ هزار ریال به قبوض آب‌ها اضافه شود و افزایش بهای آب بر همین اساس برای مصرف‌های بالا اعمال شود، موافقت نکرده و جدول قیمت‌گذاری را تغییر داد و ابلاغ کرد.

  همچنین، وزارتخانه به ازای مصرف پنج‌تا ۱۰ مترمکعب در ماه، یک هزار ریال و با همین قالب برای مصرف‌های بالاتر، افزایش قیمت را برای مشترکین آبفای استان ابلاغ کرده بود که شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی خواستار مصوبه جدیدی از سوی شورای اسلامی شهر شد و درنهایت اعضای شورای شهر تصمیم به افزایش آب‌بها با استفاده از اعمال ماده ۷ گرفتند و جدول قیمت‌گذاری ارائه‌شده توسط آب و فاضلاب خراسان شمالی مورد موافقت اعضای شورای شهر بجنورد قرار گرفت.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار