رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۰ | کد خبر : 52525
 • قبایل یمنی برای مقابله با تجاوز سعودی اعلام آمادگی کردند


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا به نقل از شبکه المسیره، در استان حجه قبایل منطقه الشرفین آمادگی خود را برای برای اعزام نیرو به جبهه ها و گرفتن انتقام خون شهدا در پاسخ به فراخوان قبایل خولان و سنحان اعلام کردند.
  قبایل بنی سراع در الشغادره نیز اعلام آماده باش کردند تا با قبایل خولان الطیال و برای پیروزی نهایی خون شهیدای یمنی و نیز برای انتقام کشتار سعودی ها در تجمع مراسم عزاداری سالن بزرگ صنعا شرکت کنند.
  در استان مارب نیز قبیله القرامیش در نشست فراگیری که شیوخ و جوانان این قبیله شرکت کرده بودند برای مقابله با تجاوز سعودی اعلام آماده باش کامل کردند.
  در گردهمایی قبایل عزله الضباره از مناطق و روستاهای مختلف، نیروهای مسلح این قبایل با برگزاری مانوری به شدت جنایت های سعودی-آمریکایی در یمن را محکوم و برای شرکت گسترده در جبهه های جنگ اعلام آمادگی کردند.
  در صنعا قبایل سنحان ۳۰۰ نیروی جنگی را با تجهیزات به حالت آماده باش درآورده اند.
  در استان اب نیز اهالی منطقه السبره با برگزاری گردهمایی برای حضور پررنگ در پاسخ به فراخوان قبایلی آماده می شوند.
  در استان الحدیده شیوخ و چهره های معروف المنصوریه و تعداد زیادی از اعضای قبایل گرد هم آمدند و بر ضرورت آمادگی برای اعزام نیروهای تازه نفس به جبهه ها تاکید کردند.
  این قبایل در گردهمایی های خود با تاکید برای آمادگی به منظور اعزام نیروهای مجهز به جبهه ها اقدام متجاوزان به حمله به غیرنظامیان را شاخصی بر ناتوانی و ضعف متجاوزان دانستند.
  در ماه فوریه ۲۰۱۶ (یعنی کمتر از یک سال از آغاز جنگ یمن ) سازمان ملل در گزارشی اعلام کرد که شمار کشته شدگان که نیمی از آنها را غیر نظامیان تشکیل می دهند به ۶ هزار نفر و شمار پناهندگان نیز به یک میلیون نفر رسیده است. امروز شمار قربانیان به ده ها هزار تن رسیده است. بیشتر قربانیان جنگ یمن را غیر نظامیان (حدود ۶۰ درصد) تشکیل می دهند که توسط حملات عربستان سعودی کشته شده اند.
  ائتلاف تحت امر عربستان در مارس ۲۰۱۵ (ششم فروردین ۹۴) برای حمایت از عبدربه منصور الهادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن در برابر نیروهای انصارلله، حملات هوایی به یمن را آغاز کرد.
  عربستان در جریان این حملات همه جانبه تاسیسات زیر بنایی و اماکن غیرنظامی یمن را مورد حمله قرار داده و هزاران تن را در این کشور به خاک و خون کشیده است.
  شبس**۹۲۴۱**مترجم: جواد ارشادی**
  http://www.almasirah.net/%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A8%D8%A7%D8%A6%D9%84-%D8%A7%D9%84%D9%8A%D9%85%D9%86%D9%8A%D8%A9-%D8%AA%D8%B9%D9%84%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%86%D9%81%D9%8A%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D9%85-%D9%84%D9%85%D9%88/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار