• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۱ | کد خبر : 52533
 • به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، آیت‌الله سید مجتبی حسینی نماینده رهبر معظم انقلاب در سخنانی با اشاره به خاطرات حضور در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مردم عزیز این استان، مردمی بسیار با وفا هستند و من بعد از ۱۳ سال که از این استان رفته ام هنوز مشمول لطف این عزیزان هستم.

  وی گفت: در جواب افرادی که می گویند ما نباید شعار مرگ بر آمریکا بگوییم باید تاکید کنیم که این شعار رکن اساسی نظام اسلامی است و این شعار تاکنون برای ما پیروزی های فراوانی به ارمغان آورده است.

  وی افزود: ما با تکیه بر شعار مرگ بر آمریکا پیروزی های زیادی کسب کرده ایم و در طول این مدت از این شعار نتیجه های فراوانی عاید ملت و نظام ما شده است.

  نماینده مقام معظم رهبری در عراق گفت: کسانی که با امام حسین (ع) جنگیدند سال هاست که به درک واصل شده اند و اولیاء و یاران امام حسین(ع) هم  به رحمت الهی واصل شده اند پس معنی «انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم» یعنی در این زمان به یاری کسانی که در خط امام حسین(ع) هستند، برویم.

  وی افزود: در حال حاضر آمریکا جای یزید است و کسانی که پیرو امام حسین(ع) هستند همانطور که ایشان با یزید در جنگ بودند باید پیرو همین تفکر باشند.

  وی گفت : اینکه ملت ما امروز در کنار ملت مظلوم یمن، سوریه و عراق ایستاده است و در طرف دیگر آمریکا و ایادی آن قرار دارند خود نشان دهنده راه حق و باطل است و حالا باید ببینیم که در این میدان چه کسی پیروز است.

  آیت‌الله حسینی تصریح کرد: نفوذ جمهوری اسلامی ایران در قلب ملت ها است و در کشورهایی همچون آمریکای لاتین و یا در سراسر کشور عراق، ملت، نظام و رهبری ایران در دل مردم جای دارند.

  وی گفت: رزمندگانی که در مقابل تکفیری ها مبارزه می کنند همواره در کنار مرجعیت هستند و قلبشان برای ولایت فقیه می تپد، براستی مگر پیروزی غیر از این است.

  وی تاکید کرد: اتحاد شیعه و سنی مصداق بارز شکست آمریکا است و خوشبختانه بصیرت، آگاهی و اتحاد روز به روز در جهان اسلام بیشتر می شود.

  نماینده رهبر معظم انقلاب در عراق با اشاره به راهپیمایی روز اربعین افزود: این راهپیمایی و شعار لبیک یا حسین(ع) و لبیک یا زینب(س) یک شعار کاملا سیاسی است و مصداق دیگری بر پیروزی جبهه حق بر باطل است.

  وی تصریح کرد: عزیزان مدافع حرم که از تمام دنیا برای دفاع می آیند و با قلبشان دفاع می کنند نشان دادند که همواره حق بر باطل پیروز است.

  وی افزود: این موارد و نمونه های فراوان دیگر نشان داد که با شعار مرگ بر آمریکا می توان جبهه باطل در دنیا را شکست داد.

  انتهای پیام/

     

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار