• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۶ | کد خبر : 52550
 • جنایات آمریکایی‌ها از حافظه ملت ایران پاک نمی‌شود

  به گزارش وعده صادق ،داوود گودرزی مسئول سازمان  بسیج دانشجویی کشور با حضور در جمع دانشجویان استان مازندران با اشاره به اهمیت توجه به مسئله نفوذ، گفت:  مستکبرین از تمامی ابزار و شیوه‌هایش برای توطئه و نفوذ در کشور بهره می‌برند.

  وی با اشاره به  نقش مهم بسیجیان در جهت بصیرت‌افزایی و روشنگری، تصریح کرد: رهبری فتوای جهاد کبیر و روشنگری صادر کردند و بسیجیان باید پیش قراولان این روشنگری در میان مردم باشند.

  مسئول سازمان  بسیج دانشجویی کشور درباره تبیین موضع بسیج دانشجویی به امریکا و نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور، اظهار کرد: «از نگاه بسیج دانشجویی، نتیجه انتخابات امریکا هرچه باشد، به دلیل اینکه راهبردهای اصلی، دکترینها، مشاوره‌ها و اتاق فکرها و سناریوهای آینده‌پژوهی امریکاییها نسبت به ایران، منطقه و جهان اسلام تغییر نخواهد کرد و شاید چند اختلاف تاکتیکی به وجود آید، راهبرد اصلی، نگاه و سیاست ما نسبت به امریکا، بی‌اعتمادی مطلق و نفرت از سیاستهای ددمنشانه امریکا و مقابله با سیاستها و برنامه‌های او در همه سطوح است.»

  گودرزی، اضافه کرد: سیاستهای امریکا در تمامی مراحل انقلاب چه قبل از برجام و چه بعد از آن، دشمنی آنها با انقلاب روزبه‌روز افزایش‌یافته است. ۶۳ سال است امریکا علیه ملت ایران در حال جنایت است. جنایات امریکا به‌ اندازه‌ای است که به این زودیها و راحتیها قابل فراموشی نیست.

  وی خاطرنشان کرد: ضرر و زیانهایی که در ۶۳ سال گذشته امریکا به ایران وارد کرده است به این راحتیها که تصور می‌کنند، از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد، اگر قرار بود امریکاییها دست از دشمنی بردارند، برجام بهترین فرصت برای آنها بود، اما چرا در قبال امتیازهایی که داده‌ایم حتی حاضر نشدند به حداقلهایی که تعهد داده بودند، عمل کنند./تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار