• تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۰ | کد خبر : 52588
 • واکنش 'تابان' به خبر توقیف بار درفرودگاه


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، جمعه گذشته(هفتم آبان) برخی سایت ها اعلام کردند که بار برخی از مسافران پرواز استانبول-تهران هواپیمایی تابان پس از دو روز هنوز تحویل نشده است.
  اصغر عبدالله پور امروز(یکشنبه) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همه بارهای مسافران پرواز شماره ۶۳۷۲ بامداد پنجشنبه(۶ آبان ماه) استانبول – تهران به فرودگاه امام(ره) منتقل شده و هیچ باری در فرودگاه استانبول جانمانده است.
  وی با بیان اینکه عده ای با بار اضافی و قاچاق کالا به کشور به دنبال سواستفاده از سفرهای هوایی هستند، گفت: «متاسفانه برخی نیز در سایت های خبری به دنبال بزرگنمایی این مساله هستند در حالی که حرفه آنها قاچاق کالا به کشور است.»
  عبدالله پور اظهارداشت: مسافرانی که بارهای آنها عادی بوده، همه بارهای خود را تحویل گرفته اند، اما بارهای برخی از افراد سودجو، با نظارت پلیس فرودگاه به آنها تحویل می شود تا مراحل قانونی خود را طی کند.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، پرواز هواپیمایی تابان بامداد پنجشنبه گذشته در فرودگاه امام(ره) به زمین نشست که بخشی از بارهای اضافی تعدادی از مسافران به آنها تحویل نشد تا پس از طی مراحل قانونی و گمرکی، بتوانند بارهای غیرمعمول و اضافی خود را تحویل گیرند.
  اقتصام** ۱۱۰۸**۲۰۲۳** خبرنگار: ایرج منصوری ** انتشاردهنده: لطیف نکوئی

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار