رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۶ | کد خبر : 52617
 • سالن خانگی شیمیدر و نیروی زمینی تایید نشد

  لیگ برتر بسکتبال؛

  تیم های بسکتبال نیروی زمینی و شیمیدر تهران امسال هم باید در سالن بسکتبال آزادی میزبان حریفان باشند.

  سالن خانگی شیمیدر و نیروی زمینی تایید نشدبه گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ سالن های اختصاصی نیروی زمینی و شیمیدر تهران برای میزبانی مسابقات لیگ برتر بسکتبال تایید نشدند. تیم شیمیدر تهران تا دیروز کاملا آماده میزبانی هفته دوم لیگ برتر در سالن انرژی اتمی بود که نمایندگان فدراسیون برای آخرین بار از این سالن بازدید کردند.

  واحدپور، مقدس زاده و توفیق نمایندگان فدراسیون بودند که از باشگاه شیمیدر هم درخواست فرستادن نماینده ای را کردند؛ اما نماینده ای از این باشگاه به سالن انرژی اتمی نرفت. 

  محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال دراین باره توضیح داد: “کفپوش سالن نیروی زمینی آمادگی مسابقات لیگ برتر را ندارد. شیمیدر هم تقاضای میزبانی در سالن انرژی اتمی را داشت که این سالن جایگاه خبرنگاران ندارد و گنجایش جایگاه تماشاگران آن تنها ۲۰۰ نفر است.”

  وی ادامه داد: یک سالن باید گنجایش حضور تماشاگران احتمالی و جایگاه های مربوطه از جمله VIP را داشته باشد. فیبا هم در زمان میزبانی مسابقات جوانان و چلنج از ما حداقل گنجایش تماشاگران را می خواست. وقتی ۱۰ درصد از سالن به تیم مهمان اختصاص داده می شود،‌ سالن انرژی اتمی تنها جای ۲۰ نفر برای تماشاگران تیم های شهرستانی دارد که گاهی با اتوبوس به تهران می آیند.”

  البته سالن های مزبور مشکلات دیگری از جمله اسکوربرد هم داشتند که تا زمان بازدید نمایندگان فدراسیون حل نشده بود. 

  با این شرایط سالن بسکتبال آزادی امسال هم میزبان مسابقات لیگ برتر خواهد بود. 

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار