رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۲ | کد خبر : 52641
 • تعداد خطوط تلفن همراه خود را با پیامک استعلام کنید


  به گزارش وعده صادق به نقل از روز یکشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: امکان مذکور برای تسهیل در استعلام تعداد خطوط ثبت شده ارتباطات سیار به نام مشترکان راه‌اندازی شده و مشترکان تلفن همراه می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ از تعداد خطوط ثبت شده به نام آنها در اپراتورهای تلفن همراه کشور با خبر شوند.
  وی با بیان این که همچنان امکان استعلام تعداد خطوط از طریق مراجعه به سایت mobilecount.cra.ir وجود دارد، تاکید کرد: مشترکان می‌توانند از طریق یک خط تلفن همراه که مطمئن هستند متعلق به خودشان بوده و اطلاعات آنها مانند کد ملی به درستی ثبت شده است، تعداد خطوط ثبت شده به نام خودشان را استعلام کنند.
  فلاح افزود: مشترکان تلفن همراه درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در تعداد خطوط ثبت شده به نام خودشان برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از خطوط می‌توانند به دفاتر خدمات مشترکان اپراتورها مراجعه کنند و با ارایه کارت ملی از همه خطوط به نام خود آگاه شده و برای قطع هر یک از سیم‌کارت ها اقدام کنند.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، سیزدهم فروردین ماه سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار برای ساماندهی سیمکارت های فاقد هویت مشخص راه‌اندازی شده است.
  مشترکان هر کدام از اپراتورهای تلفن همراه باید کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در این سامانه وارد کنند. پس از ثبت اطلاعات درخواستی در سامانه، پیامکی برای مشترکان ارسال می‌شود که شمار سیمکارتهای ثبت شده با کد ملی متقاضی در هر اپراتور تلفن همراه در این پیامک نوشته شده است.
  مشترکان در صورت بروز مشکل هنگام استفاده از سامانه می‌توانند موارد مورد نظر یا پرسش های خود را به پست الکترونیکی mobilecount@cra.ir ارسال و راهنمایی و پاسخ لازم را دریافت کنند.
  مرکزآمار ایران در روزهای اخیر اعلام کرده است: از تعداد ۲۴ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۷۵۸ خانوار شهری و روستایی، ۲۳ میلیون و ۹۷۷ هزار و ۱۰۹ خانوار به تلفن دسترسی داشته‌اند.
  در این شاخص (خانوارهای با دسترسی به تلفن) حداقل دسترسی به تلفن ثابت از میان مجموع خانوارهای کشور ۲۲ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۱۸۷ معادل ۹۲ درصد و حداقل دسترسی به تلفن همراه ۲۳ میلیون و ۵۷ هزار و ۹۳۹ معادل ۹۴٫۹ درصد بوده است.
  براساس اطلاعات احصا شده ۹۱۹ هزار و ۱۶۹ خانوار ایرانی (۳٫۸ درصد خانوارها) فقط دسترسی به تلفن ثابت و یک میلیون و ۶۲۴ هزار و ۹۲۲ خانوار فقط دسترسی به تلفن همراه (۶٫۷ درصد خانوارها) داشته‌اند.
  اقتصام**۲۰۷۸**۱۵۶۱** تنظیم کننده: محمدمهدی بهرامی ** انتشار دهنده: مژگان توانا

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار