رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۶ | کد خبر : 52783
 • تعامل و اعتماد افزایی دستاوردهای ارزنده دولت تدبیر و امید


  سید علی میرباقری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: دولت تدبیر و امید با شعار سیاسی اعتدال در بین گروه های سیاسی و اعتماد سازی در بین عموم مسیر حرکت را به سوی مشارکت در رشد و تعالی کشور سوق داد.
  وی اظهار کرد: ایجاد محور تعادلی در بین گروه های سیاسی یکی از کارهای بزرگ دولت است که موجب شد در ۳٫۵ سال گذشته در بین گروه های مختلف سیاسی فعال در کشور کمترین تنش سیاسی و اختلاف نظر در جامعه اسلامی ایران به چشم بخورد.
  وی با اشاره به اینکه پشتوانه مردمی مهمترین سرمایه اجتماعی کشور محسوب می شود، خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با رویکرد تعادل و تعامل در بین آحاد مردم به ویژه گروه های فعال سیاسی در کشور توانست آرامش سیاسی را در جامعه برقرار کند.
  رئیس ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهوری از مردم ایران به عنوان قدرشناس ترین مردم جهان یاد کرد و یادآورشد: در ۳٫۵ سال گذشته در سفر های که رئیس جمهوری به استان های مختلف کشور داشتند با حضورشان در استقیال از کاروان تدبیر و امید ثابت کردند که قدر دان تلاش های این دولت در عرصه های مختلف هستند.
  میرباقری گفت: مردم فهیم و هوشیار ایران اسلامی در سفرهای دولت تدبیر و امید با حضوری پرشور در استقبال از کاروان تدبیر و امید به دیارشان در واقع قدر دانی خود ازحاکم بودن آسایش و امنیت در کشور به صورت غیر مستقیم را به نمایش گذاشتند.
  وی در ادامه به حضور قومیت های مختلف از چهار گوشه ایران اسلامی در استان البرز پرداخت و اظهار کرد: در البرز نیز مردم به نمایندگی از ملت ایران به استقیال از ریاست جمهوری کشور در آخرین سفر کاروان دولت تدبیر و امید می آیند تا یک بار دیگر از تلاش و همت دولت را در ایجاد تعامل سیاسی ، تقویت اعتماد همومی ، آسایش و امنیت حاکم در ایران اسلامی قدر دانی کنند.
  رئیس ستاد مردمی استقبال از رئیس جمهوری البرز بیان کرد: مردم خوب، فهمیده و مظلوم استان البرز برای ارج نهادن به خدمات شاخص ریاست جمهوری در آخرین سفر کاروان دولت تدبیر و امید حضوری پرشور می یابند و بار دیگر ندای وحدت و همدلی در ایران کوچک را سر می دهند.
  میرباقری به تشکیل ۲۲ کمیته برای استقبال از کاروان دولت تدبیر و امید در ستاد استانداری البرز اشاره کرد و افزود: به نظر من تکمیل کننده فعالیت های مختلف این ستادها را که تا زمان سفر کاروان دولت تدبیر و امید به این استان فقط چند روز باقی مانده حضور پرشور مردم در استقبال از ریاست جمهوری تشکیل می دهد.
  وی گفت: در ستاد مردمی استقیال از ریاست جمهوری در البرز همه افرادی که دل در گروه نظام و دولت دارند حضور پیدا کرده اند زیرا بر این اصل اعتقاد دارند که مهمترین پشتوانه جمهوری اسلامی ایران را مردم تشکیل می دهند همانگونه که انقلاب اسلامی ایران توسط معمار کبیر انقلاب نیز با همین پشتوانه شکل گرفت.
  وی بیان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ملت ایران نقش پشتوانه ای دارند و مردم آگاه و فهیم البرز در آخرین سفر ریاست جمهوری محبوبشان در واقع بار دیگر این مهم را در ایران کوچک به رخ جهانیان می کشند.
  ۲۸۱۹/۱۵۳۵خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار