رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰ | کد خبر : 52829
 • نجات یک خانواده از میان دود و آتش

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از نجات سه عضو یک خانواده از حریق در منزل مسکونی‌شان خبر داد.

  سید جلال ملکی درگفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۲:۴۹ بامداد امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن  ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، نردبام و تشک نجات به محل حادثه واقع در مهرآباد جنوبی، خیابان حسینی فردوس اعزام کرد.

  وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد که حریق در یک ساختمان چهار طبقه مسکونی رخ داده و کانون آن طبقه منفی یک این ساختمان بوده که دو موتور سیکلت در آنجا کاملا شعله‌ور شده و آتش به بخش‌هایی از یک دستگاه سواری پراید و وانت نیز سرایت کرده بود.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران با بیان اینکه در پارکینگ این ساختمان مسکونی پنج دستگاه موتور سیکلت و سه دستگاه خودرو سواری قرار داشت، اضافه کرد: شعله‌های آتش در حال سرایت به آنها بود که عوامل آتش‌نشانی با تقسیم شدن به دو گروه بلافاصله عملیات نجات و اطفای حریق را آغاز کردند.

  ملکی با اشاره به دود گرفتگی در طبقات این ساختمان ادامه داد: تا پیش از حضور آتش‌نشانان اکثر ساکنان این ساختمان خود را به فضای باز بیرون رسانده بودند و تنها اعضای یک خانواده سه نفره در طبقه چهارم محبوس شده بودند که عوامل آتش‌نشانی با حضور در این طبقه این سه نفر را خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

  به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، عوامل آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی محل و تخلیه دود، در ساعت ۴:۱۷ بامداد به عملیات خود خاتمه دادند تا کارشناسان آتش‌نشانی تحقیقات خود برای بررسی علت این حادثه را آغاز کنند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار