رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۹ | کد خبر : 52846
 • چهار مطالبه آزمایشگاهیان کشور از وزارت بهداشت

  به گزارش وعده صادق به نقل از سلامت خبرگزاری تسنیم، حبیب الله فاضلیان – رئیس هیئت مدیره و دبیر جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور اظهار داشت: دلیل اصلی آزمایشگاهیان برای حضور در تالار همایش‌های وزارت بهداشت، تشکر از خدمات و توجهی است که دکتر هاشمی در مدت حضور خود در دولت برای جامعه آزمایشگاهی انجام داده است.

  فاضلیان افزود: در حقیقت وزیر بهداشت نخستین کسی هستند که بلندترین قدم‌ها را برای رهایی جامعه آزمایشگاهی از گمنامی برداشتند و ذکر نام “تجمع اعتراض آمیز” به آن برای نان درآوردن است.

  رئیس هیئت مدیره و دبیر جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور گفت: ما ضمن تشکر از وی و قدردانی از دستوراتی که ابلاغ کردند، بر اجرای این دستورات پافشاری داریم.

  به گزارش وعده صادق به نقل از وزارت بهداشت – فاضلیان عنوان کرد: از مهمترین خواسته‌های آزمایشگاهیان کشور اجرای قوانین ارتقای بهره وری، قرار گرفتن این حرفه در فهرست مشاغل سختی کار درجه سه، بازگشایی مقطع دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی و نیز نظارت و محدود کردن ورودی به این رشته است.

  رئیس هیئت مدیره و دبیر جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور با اشاره به نامیدن عنوان “تجمع اعتراض‌آمیز” به حضور آزمایشگاهیان در تالار همایش‌های وزارت بهداشت در برخی رسانه‌های غیررسمی، تأکید کرد: با احترام به همه اصحاب رسانه، ما اجازه نخواهیم داد که احیاناً کسی درد آزمایشگاهیان را پله‌های ترقی خود قرار دهد و حضور ما را به شکل‌های مختلف به عنوان اعتراض جلوه دهد و از آن سوء‌استفاده کند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار