• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰ | کد خبر : 52847
 • ۵۲ درصد روس ها حامی سرکوب تروریست های ضدسوری هستند


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، تعیمیم یافته های نظرسنجی مرکز لوادا سنتر روسیه که امروز (دوشنبه) انتشار یافت، همچنین نشان می دهد که ۲۶ درصد خواهان پایان این همکاری هستند.
  بقیه شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز نتوانستند به پرسش مشارکت روسیه در حل و فصل مساله سوریه پاسخ دهند.
  نظرسنجی لوادا سنتر همچنین نشان می دهد، مردم در باره تاثیر بمباران های مراکز تروریست های ضدسوری بر روابط روسیه با کشورهای دیگر دیدگاههای گوناگونی دارند.
  در حالیکه ۳۲ درصد گفته اند، بمباران ها بر روابط روسیه در عرصه بین المللی تاثیر منفی گذاشته، ۲۶ درصد معتقد بودند روابط بهتر شده و ۲۱ درصد پاسخی ندادند.
  اما در پاسخ به پرسش امکان وقوع جنگ جهانی بر اثر تیرگی روابط روسیه و غرب در مساله سوریه، ۴۸ درصد وضعیت را خطرناک خواندند و احتمال بروز آن را رد نکردند، ولی ۴۲ درصد تاکید کردند چنین احتمالی وجود ندارد و ۱۰ درصد هم نظری ندادند.
  این نظرسنجی که از ۱۶۰۰ نفر در ۱۳۰ منطقه روسیه با گستردگی جغرافیایی ملی انجام گرفته است به عنوان بیان دیدگاه همگانی با درصد اندک جابجایی تلقی می شود.
  آمریکا و کشورهای همپیمان ضدسوری که شش سال قبل سناریوی ساقط کردن حکومت بشار اسد را با استفاده ابزاری از گروههای تروریستی تحت الحمایه خود کلید زدند در شرایط کنونی برای جلوگیری از شکست تروریست ها در جریان حمله های ارتش سوریه با پشتیبانی هوایی روسیه، بارها خواستار پایان دادن به عملیات ضدتروریستی در این کشور شده اند.
  روسیه از مهرماه سال گذشته بر پایه درخواست دولت سوریه با استقرار ده ها فروند بمب افکن، بالگردهای رزمی و مجموعه های شناسایی در پایگاه هوایی حمیمیم این کشور، مواضع گروه های تروریستی بویژه داعش و جبهه النصره را زیر بمباران قرار داده است.
  اروپام ۳۹۱ انتشار دهنده: هادی مولوی نیا

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار