• تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۰ | کد خبر : 52862
 • به گزارش وعده صادق به نقل از حوزه احزاب احزاب خبرگزاری فارس، محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به معرفی وزرای پیشنهادی دولت به مجلس، اظهار کرد: من معتقدم در رابطه با وزرای پیشنهادی باید بر روی معیارها صحبت کنیم. وزیری که می‌خواهد از مجلس رای بگیرد نه تنها نباید مرتبط و متمایل به فتنه براندازانه سال ۸۸ باشد بلکه باید علیه فتنه موضع مخالف داشته باشد.

  وی با بیان اینکه عده‌ای فتنه سال ۸۸ را صرفا ناشی از رقابت دو کاندیدا با یکدیگر می‌دانند، گفت: بنده موضوعات سال ۸۸ را در حد رقابت دو کاندیدا نمی‌دانم. رئیس میز ایران در سازمان سیا، یک روز قبل از انتخابات خرداد ۸۸ مصاحبه می‌کند و می‌گوید فردا در ایران انتخابات نخواهد بود بلکه انقلاب رنگین به وقوع خواهد پیوست؛ انقلاب رنگین یعنی براندازی.

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: البته در آن مقطع عده زیادی در ایران حتی سران فتنه، به دام افتادند یعنی ریشه فتنه خارج از کشور است.

  حبیبی به خصوصیات لازم برای وزرای پیشنهادی دولت اشاره و تصریح کرد: مدیریت قوی یک وزیر پیشنهادی باید در دوره های گذشته به اثبات رسیده باشد؛ یعنی وزیری که از یک مدیدریت قوی برخوردار نیست طبیعتا نمی تواند وزارتخانه را اداره کند. یکی از لوازم مدیریت، اطلاعات کامل و مشرف بودن به موضوعات مدیریتی است.

  وی گفت: باید از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بخواهیم که در رابطه با وزرای معرفی شده، به سه موضوع فتنه۸۸، اطلاعات وسیع و سابقه مدیریت توجه کافی داشته باشند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  دولت در برخورد با آمریکا ‌احتیاط‌ غیرمنطقی دارد‌ غرب هیچ نسخه شفابخشی برای ما ندارد/ لزوم نیازسنجی دقیق با توجه به تغییر ذائقه فرهنگی جامعه اظهارات صریح مصباحی مقدم درباره مسائل سیاسی و اقتصادی و زندگی شخصی‌اش ظریف هفته آینده به کمیسیون امنیت ملی مجلس می آید/بررسی تمدید قانون داماتو با حضور وزیر خارجه کپی رایت تهدیدی متوجه نشر ایران نمی‌کند/ انحصاری در کار نیست سید حسن نصر الله امروز سخنرانی می کند عکس/ دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد تشدید برخورد با توقف غیرمجاز و پارک دوبله در معابر تهران پیام تبریک مهرداد هادی به قویترین مرد جهان+اینستاپست تغییرات جوی در شمال ، شمال غربی و شمال شرقی/مسافران پیش از حضور در فرودگاه با اطلاعات پرواز تماس بگیرند فیلم/ رهبرانقلاب: ندای تفرقه بین شیعه و سنی حرام شرعی است بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز - البرز قرائت گزارش کمیسیون عمران درباره سانحه ریلی استان سمنان در صحن مجلس مسافران اطلاعات فرودگاه مقصد را دریافت کنند / لغو دو پرواز در گرگان ترسیم مدار امنیتی برای جهان اسلام/ از امنیت مطلوبی در کشور برخورداریم تمرکز کلید پیروزی استقلال برابر تراکتورسازی است تدریس زبان ترکی در دانشگاه یک توطئه است/ از استیضاح وزیر راه کوتاه نمی‌آییم عکس/ بزرگترین کوه یخ شناور دنیا احتمال وقوع سونامی در هاوایی قوت گرفت پیام وزیر کشور درباره برگزاری برنامه‌های روز دانشجو+اینستاپست