رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۹ | کد خبر : 52917
 • نارضایتی مردم از تجهیزات و امکانات کلانتری‌ها

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا از رونمایی سند تحول کلانتریها در آینده نزدیک خبر داد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی اظهار کرد: سند تحول کلانتری‌ها که در راستای منویات فرمانده معظم کل قوا است در چند روز آینده رونمایی خواهد شد.

  وی با بیان اینکه حتی یک مورد منفی بسیار کوچک هم در خصوص عملکرد پلیس می‌تواند تمام زحمات را تحت الشعاع قرار دهد، گفت: به همین دلیل باید با هوشیاری کامل به پایش و نظارت ادامه دهیم.

  رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه همزمان با راه اندازی قرارگاه جهادی صیانت و آموزش، پلیس پیشگیری، پرشتاب‌تر از سایر بخش‌های ناجا وارد این عرصه شد، افزود: همواره به نقش دانش و آگاهی برای پیشبرد اهداف سازمان توجه جدی داشته‌ایم.

  وی ادامه داد: از زمان آغاز به کار قرارگاه، پلیس پیشگیری، ۱۰ دوره آموزشی را برگزار کرده است و ۱۸ دوره نیز برای امسال در برنامه خود داریم و مصمم هستیم که با وجود تمام مشکلات مالی و سخت‌افزاری حتما تمام آنها را برگزار کنیم.

  شرفی با اشاره به برگزاری همایش کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها به صورت تخصصی و سفر به همه استان‌ها برای بررسی وضعیت کلانتری‌ها، اظهارکرد: در این روند ما تمامی شاخص‌های مربوط به بازرسی و صیانت را دقیقا احصاء کردیم و برای اقدامات آتی خود به کار گرفتیم.

  رییس پلیس پیشگیری ناجا در توضیح مسائل و شاخص‌های پیگیری شده در بازرسی پلیس پیشگیری به شاخص سلامت اداری اشاره کرد و گفت: البته بخش اعظم نارضایتی مردم در این حوزه مربوط به تجهیزات و امکانات فیزیکی و اداری کلانتری‌هاست که به دنبال رفع این مشکلات هستیم.

  بر اساس آنچه که پورتال پلیس منتشر کرده، وی با تاکید براینکه انتظار ما از رده‌های پلیس پیشگیری، نگاه کلان و آینده‌نگرانه است، شناخت علمی و دقیق از مسائل و مشکلات سازمان را از دیگر شاخص‌های بازرسی در پلیس پیشگیری دانست.

  شرفی همچنین مشخص کردن عوامل تهدید کننده تجهیزات سازمان، اشاعه فرهنگ خودکنترلی، زمینه‌سازی برای ترویج هنجارهای انسانی و مستندسازی انحرافات درون سازمانی را به عنوان دیگر شاخص‌های بازرسی در پلیس پیشگیری برشمرد و خاطرنشان کرد: تحلیل اخبار و گزارش‌های مردمی نیز همواره در بالاترین سطح، مورد توجه پلیس پیشگیری و بازرسی آن بوده است و ما بیشترین بهره را از سامانه انتقاد و پیشنهاد شهروندان ۱۹۷ در تدوین سیاست‌های کلان خود داشته‌ایم.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار