• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۲ | کد خبر : 52946
 • پاداش کاراته کاها به موقع پرداخت می‌شود

  معاون پشتیبانی وزارت ورزش:

  معاون پشتیبانی وزارت ورزش گفت: مقدار پاداش کاراته کاها را طبق مصوبه دولت عمل میکنیم و به امید خدا به موقع پرداخت می‌شود.

  پاداش کاراته کاها به موقع پرداخت می‌شودسید مناف هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: خوشحال هستم که به نمایندگی از وزارت ورزش به استقبال قهرمانان کاراته آمده ام. ورزشکاران ما با کسب سه مدال طلا و سه برنز و همچنین کسب عنوان سومی جهان برای نخستین بار باعث شادی مردم و جامعه یک و نیم میلیونی این رشته شدند.

  وی گفت: ما هم در حوزه پشتیبانی، آن چیزی را که مصوبه دولت است حتما انجام وظیفه میکنیم و پاداش قهرمانان کاراته را طبق مصوبه دولت و مثل همه رشته ها براساس این آیین نامه عمل و قطعا پاداش قهرمانان کاراته را هم به موقع پرداخت می کنیم.

  معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش ادامه داد: مشکلات فدراسیون کاراته با مدیریت خوب طباطبایی سرپرست این فدراسیون رفع شد و امیدوارم که در آینده ای نزدیک انتخابات برگزار و رئیس فدراسیون تعیین شود.

  هاشمی در مورد کمبود امکانات این رشته المپیکی گفت: امیدوار هستم با پشتیبانی هایی که ما میتوانیم انجام بدهیم و با کمک خود فدراسیون کاراته صاحب خانه شود و این رشته مثل کشتی، وزنه‌برداری و تکواندو در المپیک ۲۰۲۰ توکیو افتخار آفرینی کند و برای کشورمان مدال آور باشد.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار