• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۴ | کد خبر : 52964
 • صادرات نفت خام ایران در ماه اخیر از مرز ۲ میلیون بشکه گذشت/ در مسئله اشتغال بسیار عقب هستیم

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور که به منظور دفاع از وزرای پیشنهادی آموزش‌ و‌ پرورش،‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان صبح امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافته بود، گفت: بسیار خوشحالم که در محضر نمایندگان مجلس دهم به تناسب ترمیم کابینه نکاتی را به محضر شما عرض کنم.

  وی افزود: گرچه قبلا دیدارهایی خدمت شما داشتیم، اما این اولین دیدار ما با شما نمایندگان منتخب ملت ایران در این دور از نمایندگی شما هستم.

  روحانی خاطرنشان کرد: خسته نباشید عرض می‌کنم که در این مدت در مجلس بودید و سپاس‌گذاری می‌کنم به خاطر هماهنگی بسیار خوبی که در مجلس دهم بین دولت و مجلس در طرح و لوایح و نسبت به حضور وزرای محترم در مجلس شورای اسلامی بودیم. تردیدی ندارم که هماهنگی و همفکری بیشتر به نفع مردم و خواست ملت بزرگ ایران است.

  رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت یازدهم در آغاز کارش و شروع فعالیتش با مشکلات بزرگی روبرو بود که شاید بتوان نام آنها را بحران‌ها نامید، تصریح کرد: هیچ دولتی بعد از جنگ تحمیلی نبوده که در آغاز دولت، کشور با تورم بیش از ۲۳ درصد روبرو باشد، در حالی که در آغاز این دولت کشور با تورم ۴۰ درصد روبرو شد.

  وی با اشاره به اینکه هیچ دولتی همانند دولت یازدهم بعد از جنگ تحمیلی در آغاز کار با رشد منفی روبرو نبوده است، گفت: دولت یازدهم در شرایطی کار خود را آغاز کرد که با ۸ فصل رشد منفی روبرو بوده است.

  روحانی با تاکید بر اینکه هیچ دولتی نبوده که شروع کارش با عدم اشتغال خالص چند سال مداوم روبرو باشد، افزود: اشتغال خالصی که تقریبا در طول چند سال نزدیک صفر بوده است.

  رئیس‌جمهور در ادامه اظهار داشت: هیچ دولتی نبوده که در آغاز کارش بعد از نقلاب اسلامی با تحریم‌های شدید سازمان ملل متحد و قطعنامه‌های شورای امنیت تحت ذیل ۷ مواجه باشد و دولت یازدهم با این مشکلات مواجه بود.

  وی در ادامه گفت: اگر من بگویم که در آغاز کار دولت در بخش سیاست خارجی و در بخش اقتصاد و به ویژه اقتصد کلان با معظلاتی شبه بحران مئاجه بودیم سخنی به اغر اق و مبالغه نگفاتم  به همین دلیل دولت ناچار بو ددر اولین قدم هایش به بحث سیاست خارجی و اقتصادی بیش از بخش هیا دیگر توجه کند

  این خبر در حال تکمیل است…

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار