• تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰ | کد خبر : 53001
 • دنیامالی: جرم قالیباف توسعه شهر و خدمت‌رسانی به مردم است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، احمد دنیامالی در سیصدودومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران و پس از توضیحات محمدباقر قالیباف و در پاسخ به برخی پرسش‌های مطرح شده اظهار کرد: دستگاه قضایی به طور جدی در حال پیگیری این موضوع است و هر حکمی صادر شود همه باید از آن تبعیت کنند.

  وی اتهامات مطرح شده به شهرداری را مورد انتقاد قرار داد و افزود: از طرف رسانه‌های دروغ‌پرداز خارجی قالیباف مجرم است چرا که طبق قانون و برنامه حرف می‌زند و رزمنده است؛ جرم قالیباف حضور در جنگ تحمیلی، توسعه شهر و خدمت‌رسانی به مردم است.

  دنیامالی تصریح کرد: قالیباف مجرم است که همسرش کار خیر انجام می‌دهد و در یکی از بیمارستان‌های تخصصی عضو شده، قالیباف مجرم است که حتی یک کار شبهه‌‌ناک و غیرقانونی انجام نداده است و حتی در این سال‌ها شهر را متحول کرده است.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: مسئله واگذاری املاک در شهرداری باید هرچه زودتر بسته شود و هرکس به غیر از سیستم قضایی ورود کند و به اتهام افکنی بپردازد با آن برخورد خواهیم کرد.

  وی خاطرنشان کرد: بی‌انصافی‌ها را جمع کنیم و اجازه ندهیم تا دشمن بیش از پیش شاد و خوشحال شود؛ دشمنان کشور اعتماد عمومی به نظام و مدیران را هدف قرار دادند و یکی از آن مدیران خدوم نیز محمدباقر قالیباف است.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار