رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۰ | کد خبر : 53049
 • از پیشنهاد لاریجانی به وزرای پیشنهادی برای دادن صدقه به مجلس تا حضور پرحاشیه یک زن برای شمارش آرا

  از پیشنهاد صدقه لاریجانی به وزرای پیشنهادی برای دادن صدقه به مجلس تا خوشحالی اعضای فراکسیون امید مجلس از نتایج رای اعتمادبه گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، در جلسه نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی در راستای رای اعتماد به سه وزیر پیشنهادی حواشی مختلفی روی داد.

  ابوالفضل موسوی، نماینده یزد در صحبتی در صحن علنی مجلس تاکید کرد که بزرگان گفته اند صدقه دهید که لاریجانی خطاب به وی گفت: وزرای پیشنهادی به مجلس صدقه بدهید وضع بودجه ما خوب نیست.

  در ادامه جلسه علنی مجلس و پیرامون بررسی صلاحیت مسعود سلطانی فر گزینه پیشنهاد دولت برای وزارت ورزش و جوانان، محمد امینی فر و پروانه سلحشوری به عنوان موافقان و شهاب نادری، محمد شکری و ابطحی به عنوان مخالفین صحبت کردند و نظرات خود را پیرامون سلطانی فر ارائه دادند.

  پروانه سلحشوری نماینده تهران که به عنوان موافق وزیر پیشنهادی وزرش و جوانان سخن می گفت خاطره ای را درباره سلطانی فر پیرامون اینکه یکی به من می گفت که هر جا می روم برای سلطانی فر دو رکعت نماز شکر می خوانم بازگو کرد لذا این موضوع آیا برای مجلس کافی نیست که به سلطانی فر رای دهند که لاریجانی در پاسخ به سلحشوری اظهار کرد: از کجا معلوم که کافی باشد.

  علی لاریجانی رئیس مجلس پس از پایان سخنان سلطانی فر در ارائه پیشنهادات خود برای وزارت ورزش و جوانان پس از پایان صحبت هایش خطاب به او گفت که انشاالله عاقبت به خیر شوید.

  در ساعت ۱۶:۳۲ پس از ترک مجلس از سوی وزرای پیشنهادی و نمایندگان دولت روند رای گیری آغاز شد.

  لاریجانی رئیس مجلس در هنگام رای دادن از نمایندگان درخواست کرد که در سر جای خود بنشینند تا روند رای گیری صورت گیرد و خود وی نیز با درآوردن برگه رای از جیبش نظرش را نسبت به وزرای پیشنهادی اعلام کرد.

  داریوش اسماعیلی، مهرداد لاهوتی، شهباز حسن پور، افتخاری، اقبال محمدی، کمال دهقانی و رحیم زارع جز کسانی بودند که از سوی نمایندگان برای شورا انتخاب شدند.

  پس از تذکر زهرا سعیدی، نماینده مردم مبارکه به لاریجانی پیرامون اینکه از نمایندگان زن کسی در شمارش آرا حضور ندارد لاریجانی در پاسخ وی تاکید کرد جنسیت در شمارش آرا تاثیر ندارد ولی سپس درخواست کرد که یکی از نمایندگان زن برای شمارش آرا حضور پیدا کنند که فاطمه حسینی به نمایندگی از زنان مجلس در روند شمارش آرا مشارکت داشت. 

  در نهایت صالحی امیری با ۱۸۰ رای سلطانی فر با ۱۹۳ رای و دانش آشتیانی با ۱۵۷ رای به عنوان وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان و آموزش و پرورش از مجلس رای اعتماد گرفتند.

  برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس پس از شمارش آرا و اعلام نتایج با نشاندن عدد ۳ پیرامون موفقیت سه وزیر پیشنهادی اعلام خوشحالی کردند.

  علی لاریجانی رئیس مجلس در پایان جلسه و پس از قرائت نتایج آرا به وزرای پیشنهادی تبریک و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار