رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۱ | کد خبر : 53110
 • سرمایه گذاران چین از ظرفیت های منطقه سیستان دیدن کردند

  مدیرعامل شرکت توربین محرک برق هامون در حاشیه حضور این سرمایه گذاران چینی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نمایندگان شرکت دون آن و سی ام سی چین با سفر به استان سیستان و بلوچستان از ظرفیت های برق بادی منطقه سیستان دیدن کردند.
  «محمد کیانی» افزود: تمایل نمایندگان چین پس از دیدار با معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل و مدیرعامل شهرجدید رامشار برای سرمایه گذاری در این منطقه بیشتر شد.
  وی گفت: شرکت دون آن و سی ام سی ۲ شرکت فعال در حوزه فناوری و تامین مالی انرژی توربین بادی هستند و از پنج برند برتر چین به شمار می آیند.
  مدیرعامل شرکت توربین محرک برق هامون با بیان اینکه سرعت، قدرت و جهت وزش باد سه فاکتور منحصر بفرد برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی در منطقه سیستان است، تاکید کرد: همجواری با افغانستان یکی از مشوق های سرمایه گذاری در شمال سیستان و بلوچستان محسوب می شود.
  وی افزود: ظرفیت مطالعاتی در بخش انرژی های نو در کشور ۴۰ هزار مگاوات است که حدود ۳۵ هزار مگاوات آن مربوط به منطقه سیستان است.
  کیانی بیان کرد: این ظرفیت، شمال سیستان و بلوچستان را به منطقه ویژه انرژی های نو تبدیل می کند.
  وی اظهار داشت: شرکت توربین محرک هامون در سال ۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و تاکنون توانسته تمام مجوزهای لازم برای ساخت نیروگاه و خرید تضمینی از سوی وزارت نیرو را اخذ کند.
  مدیرعامل شرکت توربین محرک هامون از تجهیز کارگاه تا پایان سال خبرداد و گفت: توربین های برق بادی در سال آینده با قدرت ۲۰ مگاوات در منطقه سیستان راه اندازی می شود.
  بازدید از مجتمع پژوهشی شهرسوخته و آس بادها از دیگر برنامه های سفر یک روزه سرمایه گذاران چینی به منطقه سیستان بود.
  منطقه سیستان متشکل از پنج شهرستان زابل، هیرمند، نیمروز، زهک و هامون در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است.
  ۷۳۱۷**۳۰۴۲*شبس*۱۶۱۳* خبرنگار: حامد غلامی **انتشاردهنده: عبدالله غفاری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار